Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak na focení firemních večírků či akcí?

Potřebujete nafotit vaši společenskou akci a fotky umístit na webové stránky? Představují firemní večírky důležitou složku vaší prezentace? Chcete se ukázat světu a zákazníkům? Ideální možností vaší prezentace jsou právě fotografie z firemních akcí a večírků.

Fotografie z firemních večírků, slavnostních setkání či vánočních akcí zvyšují povědomí o vaší společnosti a značce. Takovéto snímky umísťujete na své webové stránky, na sociální sítě, do newsletterů, tiskových zpráv či firemních časopisů. Je tedy jasné, že takovéto reportážní snímky by měly splňovat ty nejvyšší nároky na kvalitu i kreativitu.

Focení firemních večírků klade vysoké nároky na fotografovu zručnost

Focení firemních akcí s sebou přináší i vysoké nároky na profesionalitu a zkušenost fotografů. Docílit kvalitní fotografie při focení vernisáže za slabého osvětlení není vůbec jednoduchou záležitostí. Řešením je třeba volba vhodného světelného objektivu, externího blesku nebo třeba použití softboxu.

Fotokoutek dodá energii vaší firemní akci

Hledáte-li zároveň zatraktivnění vaší firemní party, rozhodně vám můžeme doporučit fotokoutek neboli mobilní fotoateliér, s nímž zažijete spoustu zábavy.

Díky našim zkušenostem, profesionalitě či kreativitě si pro focení firemních večírků můžete vybrat spolupráci s AZ-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, firemní večírek, fotokoutek, foto služby, reportážní fotky


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.