Fotoslužby

Specializujeme se na focení i fotografování svateb, maturitních plesů, rautů, firemních večírků, koncertů, diskoték i na fotografování zaměstanců, focení v ateliéru i FOTOKOUTEK. Zajišťujeme focení např. v těchto městech: Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Jičín, Třebechovice pod Orebem, Dobruška, Týniště nad Orlicí, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Jaroměř, Náchod, Rtyně v Podkrkonoší a další pak po celé České republice.

Focení svateb / svatby Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení svateb. Plánujete společný život, pak se jistě budete zajímát se o focení svatby. Díky našim dlouholetým zkušenostem s fotografováním svateb vytvoříme nezapomenutelný svatební příběh, plný krásy, emocí a vzpomínek. V AZ-fotosluzby.eu víme, že svatební fotograf musí být profesionál. 

 

Focení maturitních plesů Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení maturitních plesůMaturitní ples to je rutina všech středoškoláků i učňů, zajistíme vám profesionální zdokumentování maturitního plesu našim kameramanem, který má zkušenosti i s natáčením pro studio Barandov. Rádi vám maturitní ples zfilmujeme a sestříháme výborný vzpomínkový krátký film.

Za nějaký čas, vás bude zajímat, jaký že ten ples vlastně byl. Bez profesionálního fotografa, který zachytí tuto neopakovatelnou událost, to nezjistíš. Focení maturitního plesu je důležité, každý student bude mít portrétní fotografii pořízenou během šerpování.

 

Focení na tablo Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení na tablo. Specializujeme se i na focení studentů, žáků i učňů, domluvíme se s vámi případně Vám navrhneme jak by se tablo dalo realizovat. Základem je nějaké společné pojítko co Vás jako třídní kolektiv utužilo. Vše je na domluvě, podívejte se detajlněji na naší službu focení na tablo.

 

Focení tříd, škol a školek Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení tříd, škol a školek. Chcete společnou třídní fotku, máte problém jak jí situovat a stylizovat? Navrhneme a zrealizujeme Vám kreativní společnou třídní fotku, tak aby měla "šťávu". Následně ji graficky doladíme a daný počet vám dodáme v klasickém provedení na papíru. 


Focení rodin Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení rodin. Udělejte si společnou radost a potěšte své rodinné příslušníky babičky i dědečky a dejte jim dárek "zarámovanou fotografii", kde budete vyfocení vy a vaše děti. Radost a pozitivní energie je zaručena. Fotografie budou netradiční, užijete si zábavu, podívejte se na naší službu detajlněji focení rodin

 

Focení kalendářů Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení kalendáře. Nafotit vlastní kalendář už nemusí být výsadou atraktivních, silikonových sexy modelek, které známe z pánských časopisů. Domluvíme se na scéně, sestavíme tým složený z fotograf, osvětlovač, vizážistka Scéna může být třeba i v hangárech s letadly či vrtulníkem. Nic není nemožné. Podívejte se na focení kalendářů detajlněji.


Focení aktů, Glamour, Fashion a Boudoir Focení svateb

Pro více informací klikněte na název focení aktů. Umění mělo vždycky co dočinení s nahým ženským tělem zejména fotografické umění. Zabýváme se i focením ženských aktů, kde si "hrajeme" se světlem a stínem. Focení aktů či stylu Glamour a Boudoir je velmi diskrétní a vše je na domluvě. 


Focení v ateliéru

Disponujeme a vlastníme plně vybavený fotoateliér. Nachází se v Jaroměři. Jsme schopni jej přivést přímo na akci za vámi ve formě FOTOKOUKTU

 

AZ-fotosluzby.eu - Zachycujeme Vaše životní chvíle navždy!

Fotografujeme svatbymaturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.