×
Zájem o fotokoutek
= Napište součet slovy

Ochrana osobních údajů
Majitel webu Matěj Škraňka uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně a doplnění některých zákonů v platném znění. Zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). ​

Jaké osobní údaje shromaždujeme ?
Osobní údaje sbíráme za účelem zasílání objednaného zboží (svatební, plesové DVD, fotokniha, apod.) na Vaši adresu. Shromážděné údaje jsou následně použity na podporu klientského vztahu a správné vybavení objednávky. Základním předpokladem pro získání jakýchkoli informací je Vaše vyjádření souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Ve Vaší nezávazné poptávce - /formulář/, kde můžete vyjádřit souhlas k možnému dalšímu zpracování os.údajů, pokud s dalším zpracováním souhlasíte, tak si Vaše údaje necháme pro další možnou naší spolupráci, objednávku. Pokud s dalším zpracováním nesouhlasíte tak po nejnutnější komunikaci Vaše os. údaje z naší databáze smažeme. Za smazaní a práci s os. údaji odpovídá majitel webu.

Údaje sbíráme tímto způsobem – při nezávazné poptávce a při následné komunikaci e-mailem. Jedná se o jméno a příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Při každém kroku se AZ-fotosluzby.eu řídí platnou legislativou a všeobecnými obchodními podmínkami.

Proč tyto údaje potřebujeme ?
Osobní údaje jsou v první řadě využívané na elektronické vybavení objednávky, realizaci dodávky, vyúčtováni plateb a s tím související komunikaci. Dále mohou být použity pro reklamní účely k tvorbě rozličných statistik /adwords a podobně/, které jsou však využívané pouze k interním účelům.

Majitel webu Matěj Škraňka se zároveň zavazuje k tomu, že Vaše osobní údaje nebudou poskytnuté třetím stranám, s výjimkou subdodavatelů – doručení objednávky a zprostředkovatelů, a to pouze takové, které jsou nevyhnutné pro úspěšnou realizaci objednávky a její dodávky.


×

Děkujeme, formulář byl úspěšně oděslán

FOTOKOUTEK na svatbu i plesy AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek na svatbu i plesy od AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek je skvělá zábava a cool! Hodí se prostě všude. Ideálně jako fotokoutek na maturitní ples, festival, den otevřených dveří i na firemní večírek... Z našeho fotokoutku si odnesete vždy skvělý zážitek a ještě kvalitní studiovou fotografii. Fotokoutek musíte mít na své akci! 

Fotky přímo na místě a IHNED ve vysoké kvalitě.

Co je to vlastně FOTOKOUTEK?

Aha jasně, co to je fotokoutek, proč se hodí na vaší akci? Jde vlastně o takový mobilní fotoateliér, kde Vás vyfotíme. Nemusíte se bát máme spousty rekvizit a navedeme vás, jaké emoce do fotografie vyjádřit, takže fotka nebude nudná. Je to snadné a hlavně zábavné! Fotografii samozřejmě IHNED vytiskneme za drobný poplatek. Vždy něco navíc! Za odvahu v našem fotokoutku AZ-fotosluzby.eu dostanete originální placku na tričko nebo balónek a to zadarmo. Můžete si vybrat ze tří pozadí: šedé, černé, bílé, klíčovací Green Screen. Po dohodě jsme schopni zajistit jakékoli fotopozadí či kulisy.

Jak to funguje?

Nebojte, nic složitého to opravdu není. Zastavte se u nás ve fotokoutku, obsluha vám ukáže, kde jsou rekvizity případně je uvidíte sami a nebo budete sledovat ty před vámi co dělají. Po-té co vás vyfotografujeme si fotku vyberete na notebooku a obsluha vám ji vytiskne za menší poplatek. A to je celé. Je to jednoduché. Myslíme i na drobnou nepřízeň počasí, fotka je proto v zipovém sáčku, takže se s ní nic nestane.

Cena za FOTOKOUTEK?

Cena fotokoutku se odvíjí podle vybraného balíčku buď Základ 1500,-Kč, Standard 3000,-Kč nebo Exkluziv 4500,-Kč + se ještě platí drobný poplatek za vytištěné fotografie. Pokud chcete mít fotokoutek na svatbě, firemním večírku či jiné akci, kontaktujte nás prosím.

Kam se FOTOKOUTEK hodí?

Fotokoutek se výborně hodí na svatbu, firemní večírek, narozeninovou oslavu, maturitní ples. Fotokoutek na firemní večírek? Ano a navíc jsme schopni do fotek na místě přidat vaše loga se slogany, datum a jinou grafiku.

Proužek na fotku

 

Pruh na fotku

Proužek do fotky

Novinka: Klíčování pozadí

Přínášíme rozšíření služby v podobě zeleného klíčovacího pozadí. Co to znamená? Náš fotokoutek můžeme tématicky naladit přímo podle vašich potřeb. Vyfotíme vás jako kosmonauta na Marsu, dobrodruha v Africe, námořníka na lodi, kytaristu na koncertu, hasiče či IronMana, splníme vám jakékoliv přání.

Svatební fotokoutek Fotokoutek na svatbu

Fotokoutek na matuirtním plese

Kde jsme fotili?

Již jsme realizovali s našim fotokoutkem AZ fotoslužby několik focení pro pár významných klinetů.

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína, Hradec Králové Hudební skupina Tři sestry  Americký fotbal tým Stallions, Pardubice  Firemní akce, NorWit  Střední odborná škola informatiky a spojů a SOU, Kolín Nicolaus vodkaŠkoda Auto, focení firemního večírku

Hartmann Broker Consulting logo Simoldes Choceňská mlékárna Fotokoutek pro Lesy České republiky

Svatební fotokoutek, fotokoutek na ples i firemní večírek

Fotokoutek se hodí všude!

 

Už jste slyšeli náš spot?

Proč mít fotokoutek na Vaší akci od AZ-fotosluzby.eu?

- zvýšení společenského kreditu vaší události (svatba, festival, maturitní ples, veletrh...)
- zábavné vyžití pro návštěvníky akce
- ideální branding Vaší značky (Logo, slogran a www stránky přidáme přímo do fotografie)
- máme vlastní stánek, jsme připraveni na nepřízeň počasí
- na výběr ze tří pozadí šedo-hnědé, černé, modré


Kde jste nás mohli vidět:

☺10.5. 2016 - Den otevřených dveří, Pustiměř, NorWit s.r.o.
☺12.5. 2016 - Den otevřených dveří, Písková Lhota, NorWit s.r.o.
☺20.-21.5. 2016 - Tři sestry Open Air
☺27.5. 2016 - XL Audio Music club, Česká Třebová
☺4.6. 2016 - Dětský den, letiště Jaroměř
☺10.6. 2016 - Den labe, Hradec Králové
☺18.6. 2016 - Open party Letní parket Prasek
☺9.7. 2016 - Den Fotbalu, Radiměř
☺15. - 16.7. 2016 - festival Barvy léta, Poděbrady
☺6.8. 2016 - festival Natruc.eu, Kolín


Ještě nejste rozhodnuti pro náš FOTOKOUTEK AZ-fotosluzby.eu? Dobře, v základní variantě ZÁKLAD vás fotokoutek bude stát jen 1500 Kč. Jezdíme a můžete se s námi setkat na festivalech, plesech či firemních večírcích v Hradci Králové, Pardubicích, Rychnově nad Kněžnou či České Třebové aj. Vyplňte rychlý formulář přes poptat termín a domluvíme podrobnosti. 

Požadavky: el. přípojka 220V, prostor 4x4 metrů, 2x stůl, 2x židle

Fotokoutek AZ-fotosluzby.eu - CENÍK.

 • Fotokoutek ZÁKLAD

  2000

  Jedná se o fotokoutek, kde Vás vyfotíme a za poplatek vytiskneme fotku. Možnost si zapůjčit rekvizity. Žádné posílání fotek na e-mail ani na Facebook.

  • 50,-Kč 1ks fotografie 10x15
  • 1 fotograf
  • 1 asistent
  • 1 grafický proužek ve fotce • Fotokoutek EXKLUZIV

  5900

  Fotokoutek, kde zajistíme během akce nahrávání fotek na OneDrive Cloud. Fotky zašleme přes úschovna.cz. Za poplatek tiskneme fotky, zapůjčení rekvizit.

  • 50,-Kč 1ks fotografie 10x15
  • 1 fotograf
  • 1 asistent
  • 1 grafický proužek ve fotce
  • 1 galerie všech fotek
  • 1 zaslání fotek přes uschovna.cz
  • 1 OneDrive Cloud
3 důvody, proč si vybrat nás

Naše přednosti:

Jsme kreativní

Jsme mladí, jsme dynamičtí a především kreativní. Dokážeme tak fotkám dodat ten správný náboj.

Rádi cestujeme

Jsme sdružení fotografů v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Výhodou jsou kratší vzdálenosti. Jsme schopni ponížit Vaše náklady na cestovné na minimum.

Jsme zkušení

Mnoho z nás již fotografuje přes 10 let a neustále se zdokonalujeme a učíme. Zajistíme diskrétnost, individuální přístup a jsme schopni Vám splnit jakékoli přání či tajné touhy.

Recenze

Mezi naše významné klienty patří:

Club La Fabrique, Hradec Králové Festival Mácháč 2017 Dance Pivovar, Rychnov nad Kněžnou XL Audio, Česká Třebová


Hledáte fotografa na svatbu? Sháníte fotografa na maturitní ples? Potřebujete reportážního fotografa? Chcete mít fotokoutek na vaší akci? Ano to vše zvládneme! Fotografujeme svatby i fotíme maturitní plesy po celé České republice. Poptejte u nás v AZ-fotosluzby.eu termín focení ještě dnes! Kde jsme schopni fotografovat? Přijedeme za vámi do těchto měst: Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Hořice v Podkrkonoší, Poděbrady, Jičín, Třebechovice pod Orebem, Dobruška, Rtyně v Podkrkonoší, Hronov, Týniště nad Orlicí, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Letohrad, Žamberk, Vysoké Mýto, Jaroměř, Náchod, Lanškroun, Česká Třebová, Choceň, Polička, Moravská Třebová, Mohelnice, Uničov, Boskovice, Letovice, Blansko. Fotografování milujeme, proto jsme v tom tak dobrý a vy to oceníte. Focení svatby je pro nás radost.