Fotografování ve stylu Glamour, akty

Akty a focení aktů

Zaměřujeme se jak na focení aktů, tak i velice svůdných sexy erotických Glamour fotografií, při kterých neodhalíte své intimní partie a přesto má fotografie své kouzlo.

Focení aktů může být v různých scénách a aranžmá, téměř na všem se dá domluvit. Jsme schopni Vám i navrhnout danou scénu. Poradíme Vám i jak pózovat, aby fotka měla to správné kouzlo Vaší osobnosti. Akty se fotografují buď pro vlastní potěšení nebo jako dárek své drahé polovičce či zcela profesionálně i pro potřeby reklamy. 

 

Samotná fotografie aktu

Když už se rozhodnete k tomuto kroku, tak při hledání fotografa věnujte zvlášť pozornost ono totiž není složité fotografa najít, ale dobrého fotografa, který poradí jak zapózovat a zachytí fotografii ve správném momentu, tak to už složité je. 

Víme, že focení aktů je jedno z nejvíce složitějších technik focení ovšem přesto, vyjdeme vstříc Vašim přáním a požadavkům. Akty můžou být i v tzv. hře světlo stín, apod. 

Akt fotografie, detail

ukázková fotografie

 

Glamour focení

Glamour (angl. půvab) je styl, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto fotografického žánru patří lehce oděná či polonahé tělo ženy, ale Glamour není výslovně pojat jako erotická fotografie nebo dokonce pornografie. V Glamour fotografování jsou intimní partie zakryty oblečením, případně i jinou částí těla (vlasy). 

Fotografie v Glamour stylu


Glamour styl

ukázková fotografie

 

Fotografování ve stylu Boudoir

Boudoir se poslední dobou stává velice vyhledávaným stylem fotografie. Charakteristikou tohoto stylu, který může být na pomezí stylů Glamour či Fashion, je snaha vystihnout intimitu a bezprostřednost u modelky (muži a páry jsou méně časté) v jejím soukromí, modelka je často na snímku zastižena při převlékání nebo ve spodním prádle, většinou bez explicitní nahoty.

Budoir fotografie, modelka Bára Dvorská

ukázková fotografie

 

Video ze zákulisí Boudoir fotografování


Jste modelka a chcte zrealizovat podobný Boudoir, Glamour či Fashion projekt, napište nám.