Tým fotografů, o nás

Kdo jsme? Fotografové!
- kdo jsme -

AZ-fotosluzby.eu

Stránky AZ-fotosluzby.eu vznikly za účelem zpřehlednění a vyzdvižení této služby jako takové. Jsme sdružení několika fotografů. Díky tomu plně pokryjeme veškerou poptávku fotografických služeb od porterétní fotografie přes focení v ateliéru až po fotografování svatby i fotografování maturitních plesů a reportážního focení.

Matěj Škraňka


Matěj Škraňka

reportážní, plesový a svatební fotograf

Zaměřuji se na Fashion reklamní propagační fotografii, focení koncertů, festivalů. Dále fotografuji svatby a maturitní plesy. Fotografuji Full frame bezzrcadlovkou Sony A7IV spolu s externím bleskem Godox V860 II a Zeiss objektivy 25mm f/2, 85mm f/1.8, Sony 70-200 f/4, Tamron 17-28 f/2,8.

Václav Kracík


Václav Kracík

svatební, plesový, ateliérový fotograf

Vlastním ateliér, fotím i různé projekty. Zaměřuji se především na koncerty, reportážní a svatební fotografii i umělecké akty v ateliéru nebo exteriéru. Používám profesionální bezzrcadlovku Nikon Z6 s Nikkor objektivy.

Jakub Matějíček


Jakub Matějíček

reportážní fotograf

Zaměřuji se především na portrétní a reportážní fotografii. Snažím se vždy věrně zachytit ten správný moment a atmosféru do fotografie. K mé práci využívám Nikon D7000 spolu se světelným objektivem Sigma 17-50mm f/2,8.

Recenze

Mezi naše významné klienty patří:

Club La Fabrique, Hradec Králové Festival Mácháč 2017 Dance Pivovar, Rychnov nad Kněžnou XL Audio, Česká Třebová


Hledáte fotografa na svatbu? Sháníte fotografa na maturitní ples? Potřebujete reportážního fotografa? Chcete mít fotokoutek na vaší akci? Ano to vše zvládneme! Fotografujeme svatby i fotíme maturitní plesy po celé České republice. Poptejte u nás v AZ-fotosluzby.eu termín focení ještě dnes! Kde jsme schopni fotografovat? Přijedeme za vámi do těchto měst: Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Hořice v Podkrkonoší, Poděbrady, Jičín, Třebechovice pod Orebem, Dobruška, Rtyně v Podkrkonoší, Hronov, Týniště nad Orlicí, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Letohrad, Žamberk, Vysoké Mýto, Jaroměř, Náchod, Lanškroun, Česká Třebová, Choceň, Polička, Moravská Třebová, Mohelnice, Uničov, Boskovice, Letovice, Blansko. Fotografování milujeme, proto jsme v tom tak dobrý a vy to oceníte. Focení svatby je pro nás radost.