Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Focení svatby na podzim má své kouzlo


Focení svatby v podzimních měsících je opravdu kouzelné. Vyjde-li počasí, pak mohou vzniknout opravdu krásné fotografie plné emocí i barev. Pokud svatbu teprve plánujete a jste ve fázi, kdy vybíráte vhodný termín, zkuste se zamyslet, jestli právě pro vás není podzim ideální volba. Jen si představte všechny ty barvy všude kolem, ze kterých doslova zrak přechází.


16.10.2018 | |

AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, svatba, svatební fotografie

Fotograf na maturitní ples - už máte vybráno?


Fotograf na maturitní ples je zpravidla první z věcí, kterou studenti maturitních ročníků při plánování maturitního plesu řeší. Maturitní ples je zpravidla jen jeden za život, proto se není čemu divit, že si jej studenti chtějí užít na maximum a chtějí si na tento nezapomenutelný večer uchovat vzpomínky v podobě krásných fotografií. Fotograf na maturitní ples je proto položka na seznamu, na které se rozhodně nevyplatí šetřit.


09.10.2018 | |

AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotokoutek, maturitní ples

Focení maturitních plesů je aktuální téma


Focení maturitních plesů je téma, které se právě teď hodně řeší. Studentni maturitních ročníků již začínají s plánováním, vymýšlením a přípravami, aby i jejich výjimečný den byl doslova nezapomenutelný. Focení maturitních plesů je potřeba vyřešit jako jednu z prvních položek na seznamu.


02.10.2018 | |

AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, foto služby, maturitní ples

Svatební fotokniha uchová vzpomínky na focení svatby zase trochu jinak


Focení svatby je pro svatebního fotografa vždy důležitým úkolem. Jeho snahou je zachytit všechny podstatné okamžiky a s pomocí fotografií uchovat nejen panující atmosféru, ale i emoce odrážející se ve tvářích jak samotných novomanželů, tak i jejich svatebních hostů. K uchování vzpomínek slouží i svatební fotokniha, ke které se i po letech stále můžete vracet a s její pomocí si připomínat, jak úžasný váš den D ve skutečnosti byl.


25.09.2018 | |

AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha

Fotografování svatby podle vašich představ i finančních možností


Fotografování svatby by mělo odpovídat představám svatebčanů. Svatba je výjimečný den, na který si určitě chceme uchovat vzpomínky na celý život, abychom se k nim i po několika letech mohli stále s úsměvem vracet. I když si přejeme získat vzpomínku v podobě profesionálních a krásných fotek, nechceme, aby pozvání svatebního fotografa zruinovalo náš finanční rozpočet.


18.09.2018 | |

AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie, tisk fotografií

« | 1 2 3 4 5 6 741 | »

Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.