Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

S jakým předstihem zajistit fotografa na svatbu?


Fotograf na svatbu je nedílnou položkou na seznamu věcí, které při plánování svatby musíme zařídit. Většina lidí se spoléhá na profesionála, u kterého mají jistotu, že jim vytvoří opravdu kouzelné a především kvalitní svatební fotografie. Ačkoli svatební den uteče rychleji nežli voda a vzpomínky v naší paměti po čase ztratí původní pestré odstíny, fotografie jsou věčné a zůstanou nám na celý život.


29.01.2019 | |

AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografujeme, foto služby, svatba, svatební fotografie

Svatební fotografie jsou vzpomínkou na celý život


Svatební den uteče rychleji nežli voda. Předchází mu měsíce pečlivých příprav a plánování, mnohdy se neubráníme stresu a nervozitě a následně jeden z nejkrásnějších dní v našem životě uplyne tak rychle, že ani nestačíme mrknout. Proto je potřeba zachovat si na něj vzpomínky v podobě svatebních fotografií. Ty nám totiž vydrží na ceý život.


22.01.2019 | |

AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografujeme, svatba, svatební fotografie

Fotokoutek se na maturitních plesech těší velké oblibě


Fotokoutek na správném maturitním plese zkrátka nesmí chybět. Jedná se o velice oblíbené zpestření, které nadšeně využívají nejen samotní studenti, ale i jejich přátelé a rodina. Kromě profesionálních fotek si tak z maturitního plesu, který většina z nás zažije jen jednou za život, studenti a jejich blízcí mohou odnést i originální vzpomínky v podobě fotografií z fotokoutku. 


15.01.2019 | |

AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotokoutek, maturitní ples, tisk fotografií

Fotografování maturitních plesů můžete řešit i rok dopředu


Fotografování maturitních plesů je věc, kterou můžete řešit s předstihem. Jednu plesovou sezonu máme v tomto čase již skoro za sebou, což ale neznamená, že pokud zrovna vás maturitní ples čeká příští rok, nemůžete si fotografa na svůj výjimečný večer zajistit dostatečně dopředu. Ne nadarmo se říká: "kdo dřív přijde, ten dřív bere" !


01.01.2019 | |

AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování

Svatební fotograf se přizpůsobí dešti i sněhu


Svatební fotograf se dokáže přizpůsobit jakémukoli počasí. Ať už si svatbu naplánujete na kterýkoli den v roce, nemusíte se obávat, že by vám fotograf odmítl svou účast jen proto, že venku zrovna napadla sněhová pokrývka, nebo že celý den lije jako z konve. To se profesionálům z AZ-fotosluzby.eu zkrátka stát nemůže.


25.12.2018 | |

AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, fotografujeme, svatební fotografie

« | 1 2 3 4 5 6 741 | »

Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.