Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

S jakým předstihem zajistit fotografa na svatbu?

Fotograf na svatbu je nedílnou položkou na seznamu věcí, které při plánování svatby musíme zařídit. Většina lidí se spoléhá na profesionála, u kterého mají jistotu, že jim vytvoří opravdu kouzelné a především kvalitní svatební fotografie. Ačkoli svatební den uteče rychleji nežli voda a vzpomínky v naší paměti po čase ztratí původní pestré odstíny, fotografie jsou věčné a zůstanou nám na celý život.

 

S výběrem fotografa neotálejte

Co se svatby týče, je potřeba zařídit mnoho věcí. Nejenže musíte najít vhodné datum a místo, kde se bude váš výjimečný den konat, ale zároveň musíte zařídit občerstvení, postarat se o zábavu a mimo jiné také zajistit fotografa, který vás bude během vašeho dne doprovázet a který zachytí všechny důležité a výjimečné okamžiky

Možná se ptáte, jak dlouho dopředu je potřeba fotografa zamluvit. V tomto případě platí, že čím dříve tak učiníte, tím lépe uděláte. Fotografů je sice jako máku, ale bohužel ne všichni disponují takovými zkušenostmi, aby vám mohli nabídnout ty nejlepší služby. Pamatujte, že ne každý, kdo v ruce drží fotoaparát, se může nazývat profesionálním fotografem. 

Jak poznáte, kdo za to stojí?

Výběr fotografa na svatbu je důležitá věc. Určitě chcete, abyste si na tento den mohli uchovat krásné vzpomínky a měli tak spoustu úžasných, kvalitních a ostrých fotografií, nad kterými se budete moci láskyplně rozplývat ještě několik let poté, co si před zraky svých blízkých řeknete svá ano. Proto vybírejte opravdu pečlivě, ať vaše volba stojí za to.

Profesionálního fotografa poznáte podle jeho práce. Měl by vám poskytnout porftolio, které vám napoví, jak pracuje s expocizí i svatebčany. Dle fotografií poznáte, jestli je fotografování jeho koníčkem, nebo jestli to dělá pouze pro peníze. A věřte, že je to poznat na první pohled. 

Svatební fotograf

 

Proč se nevyplatí šetřit na kvalitě?

Na svatebním fotografovi se nevyplatí šetřit. Zpravidla se jedná o jednu z nákladnějších položek na seznamu, věřte ale, že investované peníze se vám 100x vrátí zpátky. Pokud je pro vás cena za fotografa přeci jen důležitá, zajímejte se, jestli vám daný fotograf může nabídnout vícero možností. U fotografů z AZ-fotosluzby.eu můžete vybírat z několika balíčků. Z nich si můžete vybrat takový, který vám svou cenou i obsahem bude nejvíce vyhovovat, případě využije balíček Individiual, u kterého si můžete sami nastavit, jak by mělo focení svatby probíhat. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografujeme, foto služby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.