Portfolio PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

Portfolio PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE

Pokud se Vám naše práce bude líbit, děkujeme za případné sdílení na sociálních sítí Facebook, Twitter či Google +. Děkujeme.

3 důvody, proč si vybrat nás

Naše přednosti:

Jsme kreativní

Jsme mladí, jsme dynamičtí a především kreativní. Dokážeme tak fotkám dodat ten správný náboj.

Rádi cestujeme

Jsme sdružení fotografů v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Výhodou jsou kratší vzdálenosti. Jsme schopni ponížit Vaše náklady na cestovné na minimum.

Jsme zkušení

Mnoho z nás již fotografuje přes 10 let a neustále se zdokonalujeme a učíme. Zajistíme diskrétnost, individuální přístup a jsme schopni Vám splnit jakékoli přání či tajné touhy.

Recenze

Mezi naše významné klienty patří:

Club La Fabrique, Hradec Králové Festival Mácháč 2017 Dance Pivovar, Rychnov nad Kněžnou XL Audio, Česká Třebová


Hledáte fotografa na svatbu? Sháníte fotografa na maturitní ples? Potřebujete reportážního fotografa? Chcete mít fotokoutek na vaší akci? Ano to vše zvládneme! Fotografujeme svatby i fotíme maturitní plesy po celé České republice. Poptejte u nás v AZ-fotosluzby.eu termín focení ještě dnes! Kde jsme schopni fotografovat? Přijedeme za vámi do těchto měst: Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Hořice v Podkrkonoší, Poděbrady, Jičín, Třebechovice pod Orebem, Dobruška, Rtyně v Podkrkonoší, Hronov, Týniště nad Orlicí, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Letohrad, Žamberk, Vysoké Mýto, Jaroměř, Náchod, Lanškroun, Česká Třebová, Choceň, Polička, Moravská Třebová, Mohelnice, Uničov, Boskovice, Letovice, Blansko. Fotografování milujeme, proto jsme v tom tak dobrý a vy to oceníte. Focení svatby je pro nás radost.