Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Zábava, kterou jste ještě nezažili… fotokoutek na klíč

Přemýšlíte o zábavě pro své hosty, kamarády, příbuzné či svatebčany? Chcete připravit originální rozptýlení na akci, kterou pořádáte? Potřebujete rozproudit váš maturitní ples, svatbu nebo firemní večírek? Fotokoutek na klíč představuje ideální řešení vašeho problému.

Co to vlastně fotokoutek je? Jedná se o jedinečný mobilní ateliér, díky němuž získá vaše společenská akce punc výjimečnosti. Výhodou fotokoutku je fakt, že výsledné fotografie vám vytiskneme ve fototiskárně a vy si je ihned odnesete domů.

Svatební fotokoutek? Proč ne! Fotokoutek bude ideální svatební zábavou

Ve fotokoutku může probíhat skupinové fotografování, ale i portrétové focení, focení kamarádů, svatebčanů, maturantů či obchodních partnerů. Fotokoutek je spojením atraktivity, zábavy, fotografování a jedinečného zážitku.

Základní varianta fotokoutku je v AZ-fotosluzby.eu zdarma. O vše se navíc sami postaráme. Potřebujeme pouze elektrickou přípojku a prostor pro umístění fotokoutku.

Jsme kreativní, zkušení a rádi cestujeme. Objednejte si fotokoutek na klíč!

Díky fotokoutku na klíč získáte zkušené fotografy disponující výkonnou fototechnikou, originální rekvizity a doplňky, fotografické pozadí, fototiskárnu či zřízení online galerie.

Fotokoutek AZ-fotosluzby.eu můžete objednávat na festivaly, společenské a firemní akce, maturitní plesy, večírky, svatby, bály atd. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografujeme, fotokoutek, foto služby, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.