Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Vzpomínka na svatební focení, aneb fotokniha plná krásných okamžiků

Vaše svatba se blíží a vy pečlivě plánujete všechny formality. Řešíte svatební focení, zajišťujete místo obřadu, domlouváte hostinu i pozdější zábavu. Už teď si uvědomujete, že váš den D uteče rychleji nežli voda a máte strach, že si jej skrze veškeré starosti nestihnete pořádně užít. Nechte si proto na tento krásný den vyrobit památku, která vám i po několika letech připomene, jak úžasný ten den byl!

Svatební focení od profesionálů

Památkou na svatební den jsou fotografie. Určitě se shodneme na tom, že každý je toužíme mít, abychom se mohli i po letech kochat pohledem na krásnou nevěstu, nervózního ženiha a oči svatebčanů, které jsou zalité slzami. Proto je určitě rozumné zajistit si profesionálního fotografa, jehož práce bude ukázková a bude přesně vyhovovat vašim představám. Určitě se neostýchejte požádat i zaslání portfolia, díky kterému si uděláte představu, jestli vám styl focení svatby daného fotografa sedí či nikoli.

Fotky nejen do alba

Výsledkem svatebního focení nemusí být pouze klasické fotografie, které mají zpravidla rozměr 10x15 cm a jsou vhodné do svatebního alba. Stále více svatebčanů dává přednost i originálnímu zpracování v podobě svatební fotoknihy. Ta představuje zajímavý a líbivý způsob, jak si vytvořit památky a vzpomínky na celý život, aniž byste musel vytahovat tlusté fotoalbum a probírat se několika sty stránek.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.