Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Vyhrajte focení maturitního plesu v hodnotě 5000 Kč zcela zdarma - zapojte se do soutěže!

Čeká vás maturitní ples? Přípravy jsou v plném proudu, nadšení vrcholí a vy se nemůžete dočkat, až společně se spolužáky prožijete ten důležitý večer? Jak by se vám líbilo vyhrát balíček focení maturitního plesu v hodnotě 5000 Kč zcela ZDARMA a získat tak pro tuto výjimečnou událost profesionálního fotografa a možnost oblíbeného fotokoutku? Zapojte se do soutěže a můžete to být právě vy, komu budeme moci zachytit všechny důležité okamžiky!

Druhý ročník soutěže startuje právě teď!

Již druhým rokem pořádáme soutěž pro maturanty, ve které může jedna třída vyhrát focení maturitního plesu v hodnotě 5000 Kč zcela ZDARMA. I vy tak můžete zkusit štěstí a pro svou třídu vyhrát profesionální focení včetně fotokoutku s okamžitým tiskem fotek.

https://az-fotosluzby.eu/soutez-o-foceni-maturitniho-plesu-2018

Co můžete vyhrát?

Součástí výherního balíčku je:

- profesionální fotograt na maturitní ples

- fotograf obsluhující fotokoutek

- klíčovací pozadí, které vám umožní vybrat si z několika kulis

- rekvizity, díky kterým budou fotky o to více originální a jedinečné

- okamžitý tisk fotografií*

* Poplatek za jednu fotografii činí 50 Kč pro veřejnost, každý student má od nás jednu fotku v tisku zdarma. 

Fotokoutek na maturitním plese nesmí chybět!

Fotokoutek je stále oblíbenější a žádanější. Dokáže nadchnout úplně každého, díky možnosti vybrat si z několika kulis si sami rozhodnete, jakou atmosféru a náboj bude vaše výsledná fotografie mít. Využít můžete vtipné a úsměvné rekvizity, které fotkám dodají úplně jiný nádech. Fotit se můžete jednotlivě, společně s rodiči, spolužáky nebo obklopeni partou kamarádů. Výhodou je, že fotografie získáte okamžitě, nemusíte na ně čekat. 

 

2. ročník soutěže nafocení maturitního plesu

Jaká jsou pravidla soutěže?

Chceš se zapojit do soutěže a vyhrát tak pro svou třídu focení zdarma? V tom případě musís splnit následující:

1. Nahraj fotku své třídy, jakýmkoli způsobem do ní zakomponuj logo AZ-fotoslužby, počkej na schválení a pak už jen hlasuj!

Fotky do soutěže můžete posílat již nyní a tím svou třídu nominovat. Hlasování bude spuštěno a umožněno v pátek 26. října 2018. O spuštění hlasování vás budeme informovat prostřednitvím e-mailu.

Kdo se stane vítězem?

Vítěznou se stává ta třída, jejíž fotka získá nejvíce hlasů formou LIKE! Hlasovat může kdokoli - spolužáci, kamarádi, učitelé, rodiče. Tak s chutí do toho, možná to bude právě vaše třída, se kterou se v den maturitního plesu rádi uvidíme!

 

Maturitní ples


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotokoutek, maturitní ples, soutěž, tisk fotografií


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.