Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Už jste to slyšeli? Focení svatby nyní se slevou

Plánujete svatbu? Připravujete se na focení svatby? Hledáte svatebního fotografa? Rádi byste na fotografování svatby ušetřili, ale přesto chcete výjimečné služby od profesionálů?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli „ANO“, máme pro vás výbornou zprávu. V AZ-fotosluzby.eu získáte jedinečnou slevu na fotografování svateb.

Nabízíme vám trojici výhodných cenových balíčků, díky nimž ušetříte na focení svateb a navíc získáte svatebního fotografa s praxí. První balíček zahrnuje fotografování svatby svatebním fotografem, fotografování svatebního obřadu včetně portrétových fotografií a stovku výjimečných svatebních fotek za cenu 3 500 Kč.

V druhé variantě fotografování svateb získáte neobyčejné fotografování svatebního obřadu, zahrnující svatebního fotografa, 300 digitálních fotografií a portrétové fotografie. Svatební fotograf vám navíc vytvoří sbírku originálních uměleckých fotografií. To vše za cenu 6 000 Kč.

Třetí balíček obnáší fotografování celého svatebního dne. Fotograf na svatbu dorazí s dostatečným předstihem, aby mohl zaznamenat jedinečné momenty při svatebních přípravách nebo líčení. Za cenu 8 000 Kč dostanete: fotografování svatby i celého svatebního dne, 1000 kvalitních digitálních fotek, focení svatby se svatebními dekoracemi i svatební fotoknihu.

Působíme po celé České republice. Neváhejte se na nás obrátit.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, foto služby, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.