Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

To, co se stane, když přijedeme s fotokoutkem na váš ples, tomu neuvěříte!

Chcete, aby byl váš maturitní ples skutečným zážitkem? Sníte o tom, že váš vysněný ples bude opravdu cool? Potřebujete zvýšit atraktivitu vaší akce? Pokud jste alespoň jednou řekli ANO, tak pro vás máme odpověď. Využijte nabídky fotokoutku na plese a neuvěříte tomu, co se stane…

Fotokoutek je vlastně mobilním fotografickým ateliérem, který může být na vašem maturitním plese, na společenských akcích či kulturních událostech. Výhodou fotokoutku je fakt, že v sobě spojuje akci, zábavu, rychlost, atraktivitu a hru. Radost, kterou dokáže fotokoutek vykouzlit, je doslova nakažlivá.

Díky profesionálním fotografům, dokonalé fototechnice, rekvizitám, doplňkům nebo pozadím bude fotokoutek od AZ-fotosluzby.eu jedinečným zážitkem. Přijedeme přímo k vám na maturitní ples. Máme k dispozici velké množství rekvizit, pozadí, paruk atd.

Netradiční a zábavné snímky z fotokoutku, které si odnesete ihned domů, udělají z vašeho plesu nezapomenutelnou událost, na níž budete vzpomínat po mnoho dalších let.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, fotokoutek, foto služby, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.