Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Svatební fotograf na poslední chvíli - 3 tipy pro rychlý výběr!

Může se stát, že vám svatební fotograf třeba jen pár dní přes svatbou odřekne svou účast a problém je rázem na světě. Svatba je doslova za rohem, veškeré přípravy vrcholí, měsíce plánování jdou konečně do svého finále a teď najednou tohle. Nemáte fotografa a začínáte propadat zoufalství. 

Když svatební fotograf zruší focení...

Svatební fotograf může odřeknout z jakéhokoli důvodu. Může za tím stát nemoc, složitá rodinná situace nebo také lepší nabídka - bohužel i to se v dnešní době stává. I když s jeho účastí počítáte, najednou vám přijde SMS zpráva, email nebo se na displeji mobilního telefonu objeví jeho číslo a následuje zpráva, po které přichází tvrdé probuzení: svatební fotograf nepřijede a fotit vás nebude. Co teď?! Svatba je za rohem, všechno je připravené a vy najednou přijdete o tak důležitou položku na seznamu, kterou svatební fotograf bezesporu je. Máme pro vás 3 tipy, jak rychle vybrat náhradu!

Tip první: rozhodujte se podle ceny

Když není času nazbyt, může být cena šikovným vodítkem. Každý fotograf má nějakou cenu, vybírejte takového, který se nebojí svůj ceník zveřejnit na stránkách a nevyžaduje pro sdělení ceny za fotografování svatby dalších 10 emailů, prostřednictvím kterých vám sdělí, na kolik vás jeho účas na vaší svatbě vlastně přijde. Nemáte čas se zdržovat. 

Tip druhý: fotografie hodně napoví

Dalším tipem je portfolio fotografií. To vám hodně napoví, co můžete od daného fotografa očekávat. Portfolio je fotografova chlouba a dané fotografie vám pomohou při rychlém rozhodování, jestli právě tohle je ta cesta, kterou byste se chtěli vydat. Stačí projít pár fotek a rázem víte, jestli to bude stát za to.

Svatební fotograf odřekl focení

 

Tip třetí: dejte na osobní pocit

Budete-li mít pocit, že jste vybrali, ještě danému fotografovi zavolejte. Divili byste se, ale stačí i jeden jediný telefonát a uděláte si představu, jestli si s daným člověkem sednete i - jak se říká - lidsky. Pamatujte, že s ním budete sdílet jeden z vašich nejdůležitějších dní v životě, proto je potřeba, abyste na svou svatbu pozvali člověka, který vám bude sympatický. Proto si najděte kontakt a s fotografem se spojte. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.