Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Společné focení aneb, jak si užít focení rodin

Focení rodin zažívá doslova boom. Rodinné fotografie darujeme jako dárek k Vánocům, nahrazují nevzhledné obrazy v obývacím pokoji nebo slouží jako netradiční nástěnný kalendář. Jak si ale užít společné focení, aby bylo nevšedním a zajímavým zážitkem?

Komunikace je základ

Ať už jde o výběr lokace, pokud se chcete fotit v přírodě nebo správná volba dekorací a rekvizit v ateliéru, vždy záleží především na komunikaci mezi fotografem a zákazníkem. Lze se taktéž domluvit na spolupráci s osvětlovačem, vizážistkou či kadeřnicí.

Šaty dělají člověka

Toto přísloví platí obzvlášť v případě rodinných společných fotografií. Vůbec nebude vadit, když si každý člen rodiny vezme s sebou na focení dva a více druhů oblečení. Nezapomínejte ani na doplňky. Buďte originální! Jen tak vytvoříte nezapomenutelné rodinné fotografie.

Nejdůležitější rada na závěr však patří vám samotným. Buďte sami sebou! Na fotografování si přineste dobrou náladu. Jen tak lze vytvořit pohodové focení, které vás bude bavit.

Přemýšlíte-li o společném focení rodiny, využijte služeb AZ-fotosluzby.eu. Disponujeme krásným ateliérem, máme zkušenosti s fotografováním rodin, focením kalendářů či fotografováním v ateliéru. Jsme kreativní, rádi cestujeme a máme kupu nápadů.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: ateliér, AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, foto služby


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.