Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Školní focení nemusí být nuda

Možná si vzpomínáte na své školní fotografie, které by se daly zařadit do kategorie „nudné“. Avšak focení škol nebo focení tříd nemusí být vůbec nudné. Naopak! Dokážete-li se odvázat a spolupracovat s fotografem, budou školní fotografie vzpomínkou na nejkrásnější časy ve škole.

Buďte kreativní a nebojte se!

Ke školním fotografiím se vracíme celý život. Vzpomínky na školní léta budou o to jasnější, čím kreativnější a zajímavější budou vaše školní fotografie. Využijte možnosti a vytvořte originální téma fotografování.

AZ-fotosluzby.eu disponujeme množstvím rekvizit a doplňků, které oživí nejednu školní fotografii. Vděčnými náměty na fotografování jsou témata, jako: 60. léta, Hippies, disco, popřípadě různé paruky, kníry, klobouky atd.

Dobrá komunikace je základním předpokladem dokonalé školní fotografie

Jak samotné fotografování probíhá? Vždy záleží na domluvě mezi studenty, žáky, učiteli, rodiči a fotografem. Vyberte si dokonalé místo pro fotografování a my už zařídíme zbytek. Výsledné fotografie jsou dodány na fotopapíře o rozměrech 15 x 21 cm.

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jakého fotografa si na školní focení domluvíte, vyberte si AZ-fotosluzby.eu. Jsme kreativní, máme plnou bednu nápadů, rekvizit a doplňků. Rádi k vám dojedeme a vše nafotíme k vaší plné spokojenosti.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, děti, focení, foto služby, maturitní tablo, třídní fotky


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.