Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Proč si pořídit Zoner Photo Studio 18?

Ať už jste fotografové začátečníci nebo profesionální fotografové se zkušenostmi s focením plesů či kalendářů, rozhodně byste měli vyzkoušet novou verzi Zoner Photo Studio 18. My jej vyzkoušeli, a proto máte možnost společně s námi ochutnat malou recenzi tohoto neobyčejného programu.

To, že je Zoner Photo Studio 18 novou verzí softwaru pro úpravu, editaci a publikování fotografií asi nemusíme zmiňovat. Za pozornost však stojí fakt, co vše lze s touto novou verzí foto prográmku realizovat.

 

Ihned po spuštění zjistíte, že brněnská společnost Zoner to s orientací na široké spektrum zákazníků myslí opravdu vážně. Jednoduché menu, přehledné panely pro správu i editaci fotografií nebo rychlé sdílení na sociálních sítích zajišťují intuitivní ovládání a rychlou úpravu fotografií. Chcete-li své fotografické úlovky z focení maturitních plesů či z fotografování v ateliéru sdílet okamžitě na facebooku, stává se pro vás Zoner Photo Studio 18 jasnou volbou.

 

Zoner photo studio

 

Už před vydáním samotného softwaru bylo ohlášeno, že často kritizované destruktivní úpravy fotografií ve formátu JPG zmizí. A je tomu skutečně tak. S modulem „Vyvolat“ lehce upravíte fotografie z focení plesů nebo z fotografování v ateliéru. Upravené fotky se uloží do zvláštních souborů, přičemž původní snímky zůstanou nedotčeny. Nejenomže zůstane zachovaný originál pro případnou další práci, ale taktéž nedojde k několikanásobné komprimaci, což zvyšuje výslednou kvalitu.

 

Zoner Photo Studio 18 umí nově z fotek vytvořit kvalitní Full HD videa. Focení svateb nebo fotografování maturitních plesů tak dostane díky videu nový rozměr. Drobnou kaňkou na kvalitním editoru je fakt, že již nepodporuje Windows XP ani Windows Vista. Pro instalaci Zoner Photo Studio 18 tak budete potřebovat minimálně Windows 7.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, foto služby, recenze


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.