Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Pohádková svatba aneb focení svatby na zámku

Možnost uspořádat svatbu nebo pouze fotografování v honosných prostorách zámků, letohrádků a barokních sídel představuje neskutečný zážitek. Svatební fotografové oceňují, že tyto prostory jsou většinou obklopeny nádhernými, udržovanými zahradami, parky či lesy. Fotografování svateb na zámku a v přilehlém okolí bude tou nejhezčí vzpomínkou na vaši svatbu.

Fotografování svatby na zámku se v posledních letech stalo módní záležitostí. Zámečtí majitelé nejenom, že nabízejí prostory k pronájmu k uspořádání svateb, ale jsou také ochotni, nabízet pronájem pouze pro fotografování svatby. Ze statistik vyplývá, že svatební fotografové a novomanželé si nejčastěji vybírají pohádkové zámky v Lysicích, Boskovicích, zámek v Lednici, zámek Jemniště, Karlova Koruna atd.

Focení svateb na zámku reprezentuje jednu z nejtěžších disciplín fotografování. Fotograf na svatbu by měl být připraven na střídání světelných podmínek, na přípravu lokací, na fotografování svateb v parcích nebo na večerní fotografování.

AZ-fotosluzby.eu jsou specialisty na fotografování svateb. Svatební fotograf za vámi přijede, prokonzultuje vaše přání a doporučí vhodné řešení. Fotografujeme svatby po celé České republice!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, foto služby, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.