Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Podle čeho vybírat kameramana na svatbu?

V předešlém článku jsme vysvětlili, jak správně vybrat svatebního kameramana. Ovšem podle čeho konkrétně vybírat kameramana na svatbu? Existují nějaká kritéria pro volbu kameramana? Na co bychom si měli dát pozor?

Kameraman na svatbu by měl být profesionálem ve svém oboru. Pohotovost, kreativita, dobrá komunikace či rychlé rozhodování kameramana na svatbu jsou vlastnostmi, díky nimž vytvoříte výjimečné svatební video.

Podle čeho bychom měli vybírat svatebního kameramana:

  • Podle referencí a portfolia
  • Podle zkušeností a praxe
  • Podle vybavení
  • Podle nabídky služeb
  • Podle vzájemné komunikace
  • Podle své intuice

V AZ-fotosluzby.eu spolupracujeme se svatebním kameramanem, který má bohaté zkušenosti s natáčením svateb, maturitních plesů, reklam, firemních a propagačních filmů. Praktické zkušenosti s natáčením ve Filmovém studiu Barrandov jsou neocenitelnou přidanou hodnotou našeho kameramana na svatbu.

Profesionální vybavení, včetně videokamer s HD a 4K rozlišením, udělá z vaší svatby jedinečný filmový zážitek. Můžete si vybrat z několika variant natáčení, přičemž jsme schopni přijet na svatbu kamkoliv v České republice. Naše reference a portfolio naleznete na AZ-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, foto služby, portfolium, svatba, svatební video


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.