Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Objektiv Nikkor AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR pro dokonalé fotografování maturitních plesů

Nikon představil další novinku na poli full frame objektivů. Tentokrát je to zoomovací objektiv se základním ohniskovým rozsahem 24 až 70 milimetrů. Nabídne však velmi dobrou světelnost F2,8 v celém ohniskovém rozsahu.

Zabýváte se fotografováním plesů či focením kalendářů? Potřebujete docílit kvalitního obrazu pro focení v ateliéru? Dělají vám záchvěvy fotoaparátu nemalé potíže při fotografování maturitních plesů?

 

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli „ANO“, rozhodně byste měli zpozornět. Společnost Nikon totiž přišla se svou novinkou, a to v podobě objektivu AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR.

 AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR

 

Ve zkratce by se dalo říct, že se jedná o kvalitní objektiv do nepohody. Proč právě do nepohody? Jednou z pozitivních vlastností tohoto modelu je fakt, že obsahuje fluorovou vrstvu, chránící přední i zadní čočku před nepříznivými povětrnostními vlivy. Mimo to má další nespornou výhodu, a sice v podobě jedinečné redukce vibrací. Kvalitu automatického zaostření poté zvyšuje i ultrazvukový zaostřovací motor.

 AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR

asférické členy (modře), asférický ED člen (oranžově), ED členy (žlutě)

S takovýmto modelem nejenom, že nebude problém zachytit nejzajímavější okamžiky z fotografování maturitních plesů, ale zvládnete i focení sportovních událostí nebo společenských akcí.

Případně se obraťe na AZ-fotosluzby.eu a my vám rádi pomůžeme zdokumentovat právě váš maturitní ples či něco jiného, vlastníme ve výbavě jeho předchůdce Nikkor 24-70mm f/2.8 N ED.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, novinka, portrét, recenze, reportážní fotky, svatba


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.