Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Novinky ze světa fototechniky aneb lídři představili nové zrcadlovky

Přestože létu tradičně vládne okurková sezóna, v případě představení novinek ze světa fototechniky to rozhodně neplatí. Canon představil novinku v podobě dlouho očekávané digitální zrcadlovky Canon EOS 5D Mark IV. Nezahálel ani Nikon, jenž se prezentuje novou jednookou digitální zrcadlovkou Nikon DX – D3400.

Novinka od Nikonu navazuje na populární řadu pro začátečníky. Neznamená to však, že by zaostávala za svou konkurencí. Hlavními výhodami fotoaparátu Nikon DX – D3400 jsou: technologie SnapBridge umožňující rychlé sdílení fotografií, nízká spotřeba energie a vysoká výdrž akumulátoru, 24 Mpx DX snímač s nativní citlivostí ISO 25 600, výkonný procesor EXPEED 4, zvětšená velikost vyrovnávací paměti či odlehčené tělo fotoaparátu.

 

Canon EOS 5D Mark IV Nikon D3400  

Ilustrační fotografie

Naopak náročným uživatelům je určen nový Canon EOS 5D Mark IV, který se může pochlubit třeba 30 Mpx snímačem, neuvěřitelnou citlivostí rozsahu hodnot nebo wifi modulem pro snadnou komunikaci s mobilními zařízeními a počítačem. V novince od Canonu nalezneme 35 mm CMOS snímač s rozlišením 30,4 Mpx a technologií Dual Pixel AF pro pohodlnější i rychlejší ostření či natáčení videa. Uživatele jistě nadchne také rozšiřitelná citlivost v rozsahu 50 – 102 400 ISO. Mimořádně výkonný procesor DIGIC6+, navýšená rychlost kontinuálního snímání a inovovaný autofokus dělají z tohoto fotoaparátu ďábelsky výkonného společníka na cesty, do terénu nebo do společnosti.

Potřebujete-li odborníky s profesionální fototechnikou pro focení vaší svatby, maturitního plesu nebo maturitního tabla obraťte se na AZ-Fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, foto služby


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.