Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Novinka od Nikonu nadchne nejenom začátečníky

Nikon rozšiřuje svou oblíbenou řadu začátečnických zrcadlovek o model Nikon D5600. Fotoaparát nadchne rozhraním SnapBridge, výklopným dotykovým displejem, nízkou hmotností a časosběrným snímáním. 

Být kreativní, fotografovat společenské akce a příběhy bývá snem nejednoho fotografa. Nikon plní sny svých zákazníků, když přichází s fotoaparátem Nikon D5600. Ten navazuje na své oblíbené předchůdce řady D5xxx, především pak na fotoaparát D5500.

Ideální fotoaparát pro focení maturitního plesu

Nikon D5600 uchvátí svou kvalitou obrazu, za což vděčí velkému obrazovému snímači formátu DX s 24,2 miliony pixely. Dokonalé detaily za slabého osvětlení, třeba při focení maturitního plesu vyfotíte díky systému zpracování obrazu EXPEED4 a širokému rozsahu citlivosti ISO 100–25 600.

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Zachytit neobyčejný příběh je obtížné. Nový Nikon přichází s celou řadou funkcí, které vám to usnadní. Zmiňme třeba polohovatelný LCD displej, funkci SnapBridge neboli online propojení mezi fotoaparátem a mobilním zařízením, automatické jemné zaostření nebo funkci rychlého ořezu fotky během prohlížení na displeji.

Časosběrné snímky píší příběh vašeho fotografování

Novinkou je taktéž časosběrná funkce, která vám umožní skládat dlouhé sekvence do krátkých záběrů. Dosáhnete tak efektního sledování pohybujících se mraků, přírody, života.

AZ-fotosluzby.eu se zaměřují na fotografování s příběhem. Přijedeme na vaši svatbu, maturitní ples, vánoční večírek nebo módní přehlídku. Jsme profesionální, kreativní a rádi cestujeme!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, maturitní ples, novinka, recenze


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.