Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Nejlepší obrázky malých dětí aneb, jak na fotografování miminek

Fotografování miminek a novorozeňat představuje zvláštní disciplínu, kterou nejlépe zvládnou profesionálové se zkušenostmi s focením plesů, fotografováním kalendářů nebo focením v ateliéru. Vždy je potřeba zachovat několik zásad, které povedou ke vzniku kvalitních fotografií.

Nespavost a častý dětský pláč dokonalým snímkům rozhodně nenahrávají. Z toho plyne, že ideální dobou na focení novorozeňat je období několika málo týdnů po narození. Tedy v době, kdy miminka většinu dne prospí. Zručný fotograf už ví, že ani kojení není žádným problémem. Vytvoření pohodového místa pro maminku a její děťátko se tak stává prazákladem úspěchu.

focení dětí, miminek, portréty

ilustrační fotografie

 

I zde platí, že fotografie bude výjimečná jen tehdy, pokud vytvoříte jedinečnou atmosféru. Včasná domluva, rezervace místa, ateliéru či rekvizit tak musí být standardem. Vytvoříte-li fotografii příběh, jistě se vám také náležitě odmění.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: ateliér, děti, focení, fotografování miminek, těhotenské fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.