Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Nebojte se ozvat, aneb fotografování svatby ve vaší režii!

Fotografování svatby patří k současným trendům. Ne všechny budoucí nevěsty ale vědí, že mohou do stylu a způsobu focení jejich důležitého dne mluvit. Nebojte se ozvat a říci, jak byste si fotografování svatby představovali!

Fotografování svatby je o domluvě

Bylo by s podivem, pokud byste si na jeden z nejkrásnějších dní ve vašem životě nechtěli uchovat památku. Jedna z prvních věcí, které nevěsty zařizují, je fotografování svatby. S předstihem domlouvají fotografa, vybírají vhodný cenový balíček a plánují, jak celé focení bude probíhat. Půjde jen o focení obřadu? Nebo budou chtít i společné fotografie se svatebčany? Chtějí zaznamenat celý den?

Mějte svou představu

Stejně jako si vybíráte šaty, ladíte výzdobu, řešíte obřad, plánujete program, měli byste mít svou představu i o fotografování svatby. A z této představy nepolevujte, jde přece o váš den. Přizpůsobte svým přáním nejen styl fotek, ale i délku a průběh focení. Záleží jen na vás, jestli si fotografa pozvete na 45 minut, dvě hodiny nebo celý den. U AZ-fotosluzby.eu si můžete dle vlastního uvážení navolit počet hodin, díky balíčku Inividual pak nastavit i počet fotografií. Vše může být tak, jak si přejete.

Fotografování svatby přesně podle vašich představ!


Líná huba, holé neštěstí

Znáte tohle rčení? Určitě ano! Myslete na to, že máte právo říci svůj názor. Fotografování svatby je o domluvě mezi svatebčany a fotografem. Vy vyjádříte svou představu, fotograf zase tu svou a společně najdete ideální kompromis. Komunikace může probíhat po telefonu, emailem nebo osobně, to už záleží na vás. Po domluvě vám každý fotograf jistě vyjde maximálně vstříc. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.