Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Maturanti, vyhrajte nafocení maturitního plesu 2018

Již 2. ročník soutěže Získej nafocení maturitního plesu v hodnotě 5000,- Kč pro svoji třídu ZDARMA je tady! Nominujte svoji třídu včas. Do soutěže se můžete přihlásit pomocí formuláře na našich stránkách.

2. ročník soutěže nafocení maturitního plesu

U nás v AZ-fotosluzby.eu jsme opět připravili pro maturanty, absolventy 2018/2019 skvělou soutěž! Chystáte maturitní ples, řešíte focení maturitního plesu? Můžeme vám pomoci. Stačí se zaregistrovat do soutěže (přihlašovací formulář najdete na soutěžní stránce uprostřed), vyfotit se s logem AZ fotoslužby a pokud vaše fotka dostane nejvíc hlasů LIKE, vyhráváte nafocení maturitního plesu v hodnotě 5000,-Kč včetně fotokoutku na maturák! 

Soutěž probíhá od 26. října do 27. listopadu, kompletní informace najdete tady.

  • 1.místo – nafocení maturitního plesu v hodnotě 5000,- Kč

 

Výherce bude oficiálně vyhlášen v pátek 28. listopadu na našich webových stránkách AZ-fotoslužby v aktualitách a Facebooku


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, fotografujeme, fotokoutek, full frame, maturitní ples, novinka


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.