Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Maturanti, fotokoutek na plese je povinnost

Jedinečné pozadí, originální rekvizity, profesionální fotografové nebo snímky rovnou do ruky. To jsou jedny z výhod, které nabízejí fotokoutky. Fotokoutek AZ-fotosluzby.eu však dokáže váš maturitní ples pozvednout na vyšší úroveň.

Náš fotokoutek splňuje hned několik podmínek, aby byla vaše společenská akce mimořádnou událostí.

... dopřejte si kvalitního fotografa na plese

  • Jsme originální a autentičtí – Fotokoutek nabízí velké množství rekvizit, doplňků, kostýmů, paruk či pozadí
  • Jsme profesionálové se zkušenostmi s fotografováním maturitních plesů, společenských akcí, kalendářů, maturitních tabel atd.
  • Máme vlastní vybavení – špičková fotografická technika, vlastní stánek, fototiskárna, rekvizity. Jedinými požadavky jsou: prostor o velikosti 4 x 4 metrů a elektrická přípojka
  • Rádi cestujeme – přijedeme přímo na váš maturitní ples, kamkoliv v Královehradeckém, Pardubickém nebo Středočeském kraji. Nebráníme se ani vzdálenějším místům
  • Ve variantě ZÁKLAD vás fotokoutek nic stát nebude, za drobný poplatek tiskneme fotografie veřejnosti.

Fotograf na ples, fotografie z plesu, fotokoutek Focení maturitní plesů, nové balíčky Roll up fotokoutek

 

Co je to vlastně FOTOKOUTEK?

Aha jasně, co to je fotokoutek, proč se hodí na vaší akci? Jde vlastně o takový mobilní fotoateliér, kde Vás vyfotíme. Nemusíte se bát máme spousty rekvizit a navedeme vás, jaké emoce do fotografie vyjádřit, takže fotka nebude nudná. Je to snadné a hlavně zábavné! Fotografii samozřejmě IHNED vytiskneme za drobný poplatek. Vždy něco navíc! Za odvahu v našem fotokoutku AZ-fotosluzby.eu dostanete originální placku na tričko a to zadarmo. Můžete si vybrat ze tří pozadí: šedo-hnědé, černé, modré. Po dohodě jsme schopni zajistit jakékoli.

Jak to funguje?

Nebojte, nic složitého to opravdu není. Zastavte se u nás ve fotokoutku, obsluha vám ukáže, kde jsou rekvizity případně je uvidíte sami a nebo budete sledovat ty před vámi co dělají. Po-té co vás vyfotografujeme si fotku vyberete na notebooku a obsluha vám ji vytiskne za menší poplatek. A to je celé. Je to jednoduché. Myslíme i na drobnou nepřízeň počasí, fotka je proto v zipovém sáčku, takže se s ní nic nestane.


Fotokoutek
neboli mobilní kreativní ateliér představuje spojení fotografování, zábavy, odreagování a kreativity. Fotokoutek AZ-fotosluzby.eu posune váš maturitní ples o několik stupňů výš v měření společenské atraktivity.

Díky fotokoutku bude váš maturitní ples nezapomenutelným zážitkem.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotokoutek, foto služby


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.