Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Máte už kalendář na příští rok? Vytvořte si svůj vlastní

K novému roku neodmyslitelně patří i výměna kalendáře. Kalendáře využíváme doma, v kanceláří, na pracovním stole. Nyní však už nemusíte kupovat nevábné a nicneříkající kalendáře. Svůj vlastní fotokalendář si můžete vytvořit sami.

Vytvořit a nafotit vlastní kalendář už není pouze výsadou krásných a atraktivních modelek, známých tváří a celebrit. Ve spolupráci s AZ-fotosluzby.eu si takový kalendář vytvoříte sami.

Vytvořit fotokalendář nebylo nikdy jednodušší

Jak na to? Zajistíme vám zkušené fotografy. Kromě toho budete mít k dispozici i osvětlovače a samozřejmě také vizážistku. Ti všichni se o vás postarají. Společně lze domluvit také výběr atraktivní lokace, třeba letištního hangáru, staré továrny, hradu, zámku, městské lokality či písečné pláže.

Fotokalendář jako výjimečný dárek, reklama i dekorace

Vlastní fotokalendáře mohou být i dobrým marketingovým produktem vašich sportovních klubů, spolků nebo zájmových organizací. S fotokalendářem můžete udělat radost sobě, své rodině, kamarádům či obchodním partnerům.

Vyzkoušejte spolupráci s AZ-fotosluzby.eu. Jsme kreativní, zkušení a otevřeni vašim nápadům.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení kalendáře, fotografujeme, foto služby, kalendář, reklamní fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.