Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Když sháníte fotografa na maturitní ples

Plesová sezóna se neúprosně blíží a s ní i maturitní plesy a další společenské akce. Jestliže sháníte fotografa na maturitní ples nebo i na jinou obdobnou akci, určitě neváhejte a kontaktujte specialisty - fotografy z AZ-fotosluzby.eu, kteří zajišťují focení maturitních plesů po celé České republice.

Zamluvte si fotografa s dostatečným předstihem

Jelikož termíny maturitních plesů jsou pevně dány i několik měsíců před konáním samotné akce, tak se zamluvením fotografa rozhodně na nic nečekejte, abyste nepromarnili příležitost a nakonec se nemuseli spokojit s méně zajímavou nabídkou na focení. Správný fotograf by měl disponovat špičkovým vybavením včetně mobilního fotoateliéru, což naštěstí v AZ-fotosluzby.eu splňují.

 

focení maturitních plesů

 


Vy sami si pak s fotografováním nemusíte dělat vůbec žádné starosti. Hotové fotografie jsou zaslány přes internet nebo na DVD poštou – to už závisí na konkrétní domluvě. Ples je pro maturanty jedinečnou událostí v jejich životě a proto byste při jeho organizaci určitě neměli nic důležitého zanedbat.


Balíčky na míru vašim představám

Pokud máte zájem o focení maturitních plesů od AZ-fotosluzby.eu, tak zde můžete vybírat z několika balíčků. Ty mají různou náplň a jsou i za různé ceny.


Z další nabídky fotoslužeb můžete využít například svatební focení, rodinné focení nebo třeba focení na tablo. Oblíbené je též fotografování módních přehlídek, kalendářů, aktů či Glamour stylu. Využít lze focení venku i v ateliéru, který navíc může přijet přímo za vámi, což je proti konkurenčním službám ohromná výhoda.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: focení, fotografování, fotografujeme, fotokoutek, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.