Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jaké svatební šaty vybrat? Nebojte se zeptat vašeho svatebního fotografa

Nevíte, jaké svatební šaty si vybrat pro váš vysněný den? Přemýšlíte o tom, co vám bude slušet pří svatebním obřadu, ve společnosti, při slavnostním obědě, při tanci… A v duchu zároveň sníte o tom, že chcete takové svatební šaty, které vám budou slušet na každé svatební fotografii?

Nyní už nemusíte snít. Fotograf na svatbu je všestranný profesionál, jenž vám poradí, jaké svatební šaty zvolit nejenom pro samotné fotografování svatby, ale i pro další příležitosti.

Jako budoucí nevěsta asi využijete možnosti, vypůjčit si svatební šaty ve svatebních salónech. Zde dostanete důležité rady, tipy či vhodné nápady pro vkusné sladění barev šatů a doplňků. Nicméně fotograf na svatbu je jedním z mála lidí, kteří vidí nevěsty po celý svatební den. Zkušený svatební fotograf má za sebou desítky svateb, plných focení svateb v nejrůznějších podmínkách.

Fotograf na svatbu měl v hledáčku objektivu nevěsty v letním slunci, v dešti, za tlumeného osvětlení, ale fotografoval i jejich emoce, líčení, nálady, zážitky atd. Svatební fotograf je, na rozdíl od svatebního salónu, kde vidí nevěsty jen několik minut při zkoušení šatů, umělcem, který umí poradit.

Všeobecné rady pro výběr svatebních šatů zní:

  • Šaty vybírejte dle ročního období a povětrnostních podmínek
  • Záleží i na místě svatby
  • Volba svatebních šatů podle stylu, typu postavy a citu by měla být samozřejmostí
  • Volte takové šaty, abyste si váš svatební den co nejvíce užily
  • Při focení svateb vynikne originální svatební oblečení

Pokud byste hledaly inspiraci pro své svatební šaty a nemáte ještě vybraného svatebního fotografa, využijte spojení příjemného s užitečným a navštivte internetové stránky AZ-fotosluzby.eu AZ-fotosluzby.eu jsou odborníky na fotografování svateb. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, fotografování svatby, foto služby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.