Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak zareagovat, když vám nečekaně odřekne svatební fotograf?

Jeden z nejkrásnějších dnů ve vašem životě je za dveřmi, přípravy se chýlí ke konci, ladíte poslední maličkosti a zničeho nic vám nečekaně odřekne svatební fotograf. Naprosto bez varování zruší svou účast na vaší svatbě a vás najednou přepadne panika. Co budeme dělat?! Co teď?! Svatba je v háji! I když vám těsně před svatbou odřekne svatební fotograf, je potřeba zachovat chladnou hlavu.

Jak se zachovat, když svatební fotograf zruší focení?

Představte si situaci, že zbývá třeba jen pár dní do vaší svatby a vámi domluvený svatební fofograf z jakéhokoli důvodu odmítne přijet. Je logické, že se vám v takovou chvíli udělá mdlo  a začnete přemýšlet nad nejhorším. Vždyť svatební fotograf na vaší svatbě nesmí chybět! Existuje však několik možností, jak se v takové situaci zachovat.

1. Hledejte náhradu

První logická možnost je najít za fotografa náhradu. Je jasné, že najít fotografa s volným termínem tak narychlo, asi nebude úplně nejjednodušší, ale víte, jak se říká: kdo hledá, najde! Obrátit se můžete i na fotografy z AZ-fotosluzby.eu, kteří se budou snažit vyjít vám maximálně vstříc a bude-li to v jejich silách, vynasnaží se vám pomoci vzniklou situaci vyřešit.

Svatební fotograf odřekl focení

2. Žádejte zpět peníze

Jakmile z vás vyprchá prvotní vztek, který vámi určitě cloumal, když vám svatební fotograf zrušil svou účast, žádejte po něm peníze zpátky. Většina fotografů chce v současné době peníze předem, byť třeba jen nějakou částečnou náhradu. Proto se určitě nenechte ošidit a své peníze chtějte zpět. Máte na to nárok.

3. Vyřešte to po svém

Pokud se vám nepodaří najít volného fotografa, který by měl čas zrovna v den vaší svatby, vyřešte si to po svém a hledejte ve vlastních řadách. Pořád lepší je mít alespoň nějaké fotografie, které pořídí třeba vaše teta nebo bratranec s foťákem v ruce, nežli nemít ze svého svatebního dne jedinou památku.

 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.