Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak vytvořit jedinečné těhotenské fotografie?

Nechat se vyfotit s bříškem v požehnaném stavu nebo vytvořit skupinovou rodinnou fotografii v těhotenství je snem nejedné budoucí maminky. Aby ale byla vzpomínka na těhotenské fotografie pozitivní, je třeba dodržet několik základních pravidel, pojďme si říct jakých...

Vyberte si především zkušeného profesionálního fotografa třeba od AZ-fotosluzby.eu. Ten s vámi probere ideální kompozici, dokáže pracovat se světlem, má zkušenosti z fotografování v ateliéru, focením kalendářů, fotografováním na tablo, popřípadě i focením maturitních plesů atd.

 

těhotenské fotografie

ilustrační fotografie

 

Dobrý fotograf či fotografka vám také poradí s vizáží, případně má u sebe svoji externí kosmetičku, která se postará o stylistku i vlasy. Chcete-li aby vyniklo vaše krásné bříško, je nejlepší zvolit tzv. glamour focení neboli fotografický styl, v němž se klade důraz na vyjádření ženské krásy. Ve spolupráci s profesionálním fotografem se nemusíte ničeho obávat. Vždy záleží na komunikaci, spolupráci a nápadech.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: ateliér, děti, focení, kalendář, portrét, těhotenské fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.