Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak vybrat svatební kytici, aby vypadala dobře na svatební fotografii?

Svatební kytice je neodmyslitelnou svatební dekorací. Poradíme vám, jak vybrat svatební kytici tak, aby na svatebních fotografiích odrážela výjimečnost okamžiku.

Svatební kytici tvoříme na míru nevěsty. Znamená to tedy, že každá svatební kytice by měla být originálem. Kytici tvoříme jednak podle barvy a střihu šatů nevěsty, ale také podle líčení, postavy nebo dle nevěstiny pleti.


Podle jakých pravidel vybírat svatební kytici?

I tvar svatební kytice může rozhodnout o celkovém dojmu ze svatební fotografie. Obecně platí několik pravidel, jak vybírat svatební květiny:

  • Výška nevěsty by měla kopírovat vzhled kytice. Drobné kvítky se hodí pro nižší nevěsty, vyšším nevěstám lze doporučit větší květy s delším stonkem

  • Ke krátkým svatebním šatům se hodí kulaté svatební kytice, dlouhé šaty s vlečkou lépe doplní převislé svatební kytice

  • Svatební kytici vybírejte i podle svých tělesných proporcí

Svatební kytice na svatební fotografii Ta správná svatební kytice 


Nechte si poradit od profesionálů

Potřebujete-li poradit s výběrem svatební kytice, můžete se obrátit na Květinové studio Petra. Na www.kvetinove-studio.cz získáte inspiraci pro výběr svatebních kytic, svatebních doplňků i dalších svatebních aranžmá.


Květinové studio Petra má bohaté zkušenosti s přípravou svatebních kytic, což znamená, že budoucím nevěstám poradí s výběrem a vzhledem kytice. Kromě těchto služeb si můžete objednat i květiny pro maminku, kytici pro svědkyni nebo korsáž pro ženicha.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování svatby, svatba


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.