Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak nenaletět aneb poznáte profesionálního fotografa?

Dobré vybavení a značková fototechnika dobrého fotografa nedělá. Přestože neexistuje komplexní návod, jak poznat profesionálního fotografa, rozhodně se zaměřte na prezentaci, reference či portfolio. Na škodu není ani osobní schůzka. To vše je u AZ fotosluzby.eu samozřejmě možné.

První setkání mezi fotografem a zákazníkem většinou nastává na webových stránkách fotografa u nás tedy www.AZ-fotosluzby.eu, kde shlédnete prezentaci, část referencí či portfolio. Můžete tak zjistit, zda se fotografové soustředí na fotografování plesů, focení v ateliéru, fotografování na tablo nebo focení kalendářů.

ilustrační fotka

ilustrační fotka

Profesionální fotograf se nestydí uvést cenu za své služby. Za její výši neomlouvá. I na webových stránkách se chová jako profesionál, přičemž vyzdvihuje především své portfolio. Portfolio je totiž skutečnou ukázkou fotografova umění. Ucelený pohled si konečně uděláte i při osobní schůzce. Vlastnosti, jakými jsou například dobrá argumentace, empatie či umění naslouchat představují dobrý základ pro vytvoření kvalitní fotografie.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení kalendáře, fotografujeme, full frame, kalendář, maturitní ples, maturitní tablo


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.