Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak by mělo probíhat focení maturitního plesu?

Focení maturitního plesu je jedna z prvních věcí, kterou studenti při plánování svého výjimečného večera řeší. Vzpomínky uchované prostřednictvím fotografií jim totiž budou po zbytek života připomínat okamžik, který se neodmyslitelně pojí k tzv. "zkoušce dospělosti". A co si budeme nalhávat - pro mnoho rozjařených studentů jsou fotky zároveň jedinou možností, jak si poskládat střípky z daného večera. Když se totiž slaví, tak pořádně!

Focení maturitního plesu nenechávejte na poslední chvíli

Focení maturitního plesu by rozhodně neměla být věc, kterou byste při zařizování plesu nechali až na poslední chvíli. Dobrých fotografů je totiž jako šafránu a maturitních plesů během jediného roku nespočet, proto by se mohlo stát, že díky zaváhání budou všechna esa dávno fuč a vám tak zůstane pouze velmi zúžený výběr. Fotograf na maturitní ples by měla být jedna z prvních položek, na kterou zaměříte svou pozornost - hned vedle zajištění místa, konkrétního data, hudební kapely a podobně.

Vybírejte podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat

Nejenže je focení maturitního plesu jednou z nejdůležitějších položek, zároveň bývá i jednou z těch nejdražších. I proto doporučujeme na nic nečekat a do výběru se pustit co možná nejdříve, abyste měli možnost najít takového fotografa, který vám dá na výběr. Cenová nabídka se totiž může hodně lišit a záleží jen na vás a především na vašich finančních možnostech, kolik budete chtít do fotografa investovat. Focení maturitního plesu u AZ-fotosluzby.eu může mít celkem tři varianty:

1. INDIVIDUAL = 130 Kč/student (pro třídu do 15ti studentů)
2. BASIC = 2500 Kč (za třídu od 16ti studentů)
3. STANDARD = 5000 Kč (cena za třídu včetně fotokoutku)

Focení maturitního plesu

Co od focení maturitního plesu očekáváte?

Je velmi důležité, co by měl podle vás fotograf na maturitní ples splňovat a co od něho vlastně očekáváte. Fotograf zpravidla zůstává celý večer, během kterého zaznamenává důležité i méně důležité okamžiky, které by rozhodně neměly být zapomenuty. Součástí vašeho maturitního plesu může být i fotokoutek, který představuje zase něco trochu jiného a nabízí vám fotografie, na kterých se můžete sami podílet - ať už s rodinou, přáteli nebo spolužáky. Fotokoutek je služba, díky které můžete fotografie získat hned na místě. Za tuto službu neplatíte nic navíc, platíte si pouze za vytištěné fotografie, které si můžete do pár minut odnést a nemusíte na ně čekat. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, fotokoutek, maturitní ples


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.