Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Jak a podle čeho vybírat paměťové karty? I. část

Asi nikomu nemusíme připomínat, že ve věku digitálních zrcadlovek a kompaktů je paměťová karta nepostradatelná a životně důležitá. 

Na trhu však najdeme desítky druhů paměťových karet, které se neliší jen podle názvu, ale také podle značky výrobce, kapacity, rychlosti zápisu dat na kartu nebo podle typu. O tom, jaké aspekty při výběru paměťové karty zohlednit, se dočtete v tomto a následujících článcích.

 

Jak už jsme si uvedli, tak výrobců paměťových karet pro digitální zařízení se na našem trhu vyskytuje nepočítaně. Ovšem existuje pětice značek, které převyšují svou konkurenci kvalitou, zárukou či jedinečnou technologií. Jedná se o Sandisk, Lexar, Kingston, Pretec a Panasonic.

Jak vybrat správnou SD kartu?

 

Prvně jmenovaného výrobce si zapamatujete podle toho, že oproti většinové konkurenci, nabízí na své paměťové karty celoživotní záruku. Jasně tak deklaruje dokonalé zpracování, funkci a kvalitu. Díky používání paměťových karet Sandisk a Lexar můžete taktéž předejít nemilému problému, v podobě nechtěně smazaných fotografií. Tyto karty totiž obsahují aplikaci Rescue Tool, zachraňující omylem vymazaná data.

 

AZ-Fotosluzby.eu se o vaše data a fotografie postaráme s výjimečnou péčí. Paměťové karty tak budou plné nezapomenutelných fotografií z focení maturitních plesů, z fotografování na tablo, z fotografování svateb či z focení kalendářů.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografujeme, foto služby


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.