Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

I v kostele mohou vzniknout úžasné svatební fotografie

Přestože fotografování svatby v kostele patří k těžším fotografickým disciplínám, rozhodně se jej nemusíte obávat. Zkušený svatební fotograf si i s takovýmto focením s přehledem poradí. Je však dobré, připravit se na několik zásad, které by měli svatebčané i fotograf na svatbu dodržet.

Specifika duchovního a liturgického místa spočívají například v pohybu svatebního fotografa. Focení svateb by mělo probíhat po vzájemné domluvě s knězem. Zkušený svatební fotograf bude vědět, kam se má postavit, že pro pohyb při fotografování svatby využije postranní uličky a, že nastavení ostrosti, šumu a expozice musí být při fotografování svatby v kostele dovedeno k dokonalosti.

Při focení svatby v kostele můžete využít hned několik zajímavých okamžiků. Třeba příchod budoucích novomanželů k oltáři, zpívání liturgických písní, obřadní činnost, požehnání atd. Profesionální fotograf na svatbu by měl naopak odhadnout, kdy je lepší vynechat záblesky fotoaparátu. Jedná se především o okamžiky spojené se svatým přijímáním či kázáním.

Vždy je důležité, vybrat si pro focení svateb v kostele zkušeného fotografa. V AZ-fotosluzby.eu máme bohaté zkušenosti s fotografováním svateb v kostelech či kaplích. Využijte služeb profesionálních fotografů z AZ-fotosluzby.eu po celé České republice.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, svatba, svatební fotografie, svatební fotokniha


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.