Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

FOTOKOUTEK: to jsou vždy zábavné fotografie, které mají šťávu

Bez nadsázky bychom mohli říci, že fotografování ve fotokoutku je zábavou, kterou si dosyta užijete. Fotokoutek se tak stává nejenom trendy a cool záležitostí, ale také příjemným odreagováním anebo zpestřením vašeho maturitního plesu, svatby či jiné společenské nebo firemní události.

K fotokoutkům neboli mobilním ateliérům neodmyslitelně patří zábavné doplňky, paruky, kníry, rekvizity, ale i šťavnaté nápisy nebo hesla. Spojíte-li kreativního a profesionálního fotografa, dokonale vybavený fotokoutek a nadšené návštěvníky dostanete neopakovatelné i jedinečné fotografie, plné života, radosti a smíchu.

Výhodou fotokoutku je fakt, že si pořízené fotografie můžete okamžitě odnést domů. Z náhledu v notebooku si vyberete tu nejlepší fotografii a za několik málo sekund se váš nezapomenutelný snímek bude tisknout ve speciální fototiskárně.

AZ-fotosluzby.eu nabízejí výjimečný fotokoutek s množstvím rekvizit a doplňků. Profesionální fotografové se zkušenostmi s ateliérovým focením jsou schopni vykouzlit úchvatné fotografie. S naším fotokoutkem jste se mohli setkat například na:

  • 10. a 12. 5. 2016, Dny otevřených dveří společnosti NorWit s. r. o.
  • 20.  – 21. 5. 2016, Tři sestry Open air
  • 10. 6. 2016, Den Labe, Hradec Králové
  • 15. – 16. 7. 2016, Festival Barvy léta, Poděbrady
  • 6. 8. 2016, Festival Natruc, Kolín

Pro organizátory maturitních plesů, svateb, festivalů, kulturních, sportovních nebo společenských akcí představuje fotokoutek ideální prvek, který bude sloužit ke zvýšení atraktivity. Kromě toho můžete prostřednictvím fotokoutku propagovat svou značku či produkt. Připravte si elektrickou přípojku a prostor o rozloze cca 12 m². O všechno ostatní se postaráme my. Zajistíme zkušené fotografy s profesionální fototechnikou, pozadí, doplňky, rekvizity a dekorace i fototiskárnu.

Fotokoutek… to není pouze zábava pro maturanty. Na své si přijdou rodiče, učitelé, dospělí i děti. Pestrá nabídka našich doplňků je další výhodou fotokoutků. Kreativitě se meze nekladou, což znamená, že každá fotka bude jedinečným originálem.

Díky fotokoutkům AZ-fotosluzby.eu získáte zábavné fotografie, které budou mít šťávu!


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, festival, fotografování, fotokoutek, foto služby, maturitní ples, svatba


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.