Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek se na maturitních plesech těší velké oblibě

Fotokoutek na správném maturitním plese zkrátka nesmí chybět. Jedná se o velice oblíbené zpestření, které nadšeně využívají nejen samotní studenti, ale i jejich přátelé a rodina. Kromě profesionálních fotek si tak z maturitního plesu, který většina z nás zažije jen jednou za život, studenti a jejich blízcí mohou odnést i originální vzpomínky v podobě fotografií z fotokoutku. 

Proč je fotokoutek tak oblíbený?

Letošní sezona maturitních plesů je pomalu u konce. Každoročně proběhne několik stovek "plesů dospělosti", kterých se zúčastní tisíce studentů po celé republice. Stejně jako na maturitním plese nesmí chybět tradiční šerpování maturantů, tanec s rodiči, půlnoční překvapení nebo klasické zašlapávání šerp pro štěstí při skládání maturitní zkoušky, nesmí chybět ani profesionální fotograf, jež zachytí všechny důležité a kouzelné okamžiky a samozřejmě i fotokoutek, který se v posledních letech stal už jakousi tradicí.

Pár důvodů, proč je fotokoutek tak oblíbený:

- možnost vytvořit originální fotografie

- volba vkusných pozadí, které fotografiím dodají ten správný šmrnc

- zachycení mnohdy vtipných momentek

- vzpomínka na večer strávený s přáteli, spolužáky a rodinou

- možnost použít celou řadu vtipných a úsměvných rekvizit

- fotografie získané ihned na místě

- fotokoutek nic nestojí, je v ceně, platí se pouze za vytisknuté fotografie

Fotokoutek na maturitním plese

Na svém plese ho musíte mít i vy!

Čeká vás příští rok maturitní ples? V tom případě ani vám v tento důležitý večer fotokoutek na plese nesmí chybět. Zajistěte si jej raději dopředu, vzhledem k velkému zájmu, který každoročně nezastavielně narůstá, by se mohlo stát, že v termín vašeho plesu bude zamluvený. A to by byla velká škoda.

Za fotokoutek neplatíte. Mrkněte se na stránky az-fotosluzby.eu, kde se mimo jiné dočtete i o dalších fotoslužbách, mezi nimiž si určitě vyberete. Podívejte se na ceník, dle kterého můžete vybrat, jaký balíček bude zrovna pro vás ideální. Fotokoutek je v ceně, platíte pouze za výsledné fotografie, které získáte hned na místě.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotokoutek, maturitní ples, tisk fotografií


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.