Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek na svatbu slibuje mnoho zábavy

Plánujete veselku a uvažujete, že si domluvíte fotokoutek na svatbu? V tom případě jste tady správně! Fotokoutek na svatbu je stále oblíbenějším zpestřením, které dokáže nadchnout jak malé, tak i velké účastníky. Známe hned několik důvodů, proč vám na svatbě nesmí chybět!

Proč si domluvit fotokoutek na svatbu?

Pokud zvažujete, jestli je fotokoutek vhodnou volbou na vaši svatbu, máme pro vás hned několik důvodů, které vás zaručeně přesvědčí.

Originální zábava, která nadchne každého

Fotokoutek na svatbu představuje zase trochu jinou formu zábavy, která se na našich svatbách objevuje teprve několik let. Určitě se shodneme na tom, že dříve nic takového na svatbách nebylo, takže pokud chcete být originální, určitě vám na svatbě nesmí chybět. 

Fotky ihned na místě

Zatímco na svatební fotografie od profesionálního fotografa si musíze zpravidla i několik týdnů počkat, fotografie z fotokoutku budete mít hotové okamžitě. Jednoduše se necháte vyfotit a během pár vteřin získáte fotografie, které budou příjemnou vzpomínkou na váš důležitý den.

Fotokoutek na svatbu

Nuda nebude mít šanci

Fotokoutek na svatbu, který zajišťují fotografové z AZ-fotosluzby.eu, zaručí, že se na vaší svatbě nikdo nebude nudit. Vsadit na něho můžete po celou dobu oslavy, využít jej mohou svatebčané v případě, kdy se budou novomanželé fotit a nastane tak mezera mezi programem. Uvidíte, že nuda nebude mít žádnou šanci!

Zase trochu jiné fotky

Svatební fotografie jsou zpravidla takové formální, upravené, elegantní. Fotografie z fotokoutku jsou zase něčím jiné - vtipné, netradiční a úsměvné. Focení svatebčany natolik nadchne, že jsou svolni i k použití nejrůznějších rekvizit, které fotografiím dodají úplně jiný nádech.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, fotokoutek, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.