Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek na ples ZDARMA

Ano je to tak, nyní časově omezená akce fotokoutek na ples, oslavu, svatbu či jinou společenskou událost ZDARMA. Více informací se dočtete na stránce fotokoutek s okamžitým tiskem fotek.

Co je to vlastně FOTOKOUTEK?

Aha jasně, co to je fotokoutek, proč se hodí na vaší akci? Jde vlastně o takový mobilní fotoateliér, kde Vás vyfotíme. Nemusíte se bát máme spousty rekvizit a navedeme vás, jaké emoce do fotografie vyjádřit, takže fotka nebude nudná. Je to snadné a hlavně zábavné! Fotografii samozřejmě IHNED vytiskneme za drobný poplatek. Vždy něco navíc!

Za odvahu v našem fotokoutku AZ-fotosluzby.eu dostanete originální placku na tričko a to zadarmo. Můžete si vybrat ze tří pozadí: šedo-hnědé, černé, modré. Po dohodě jsme schopni zajistit jakékoli.

fotokoutek na ples zdarma

Přijedeme ZDARMA na vaší akci! Akční rádius 60km z Hradce Králové.

Fotografie tiskneme na místě ihned v papírové podobě za drobný poplatek.

Více informací se dočtete na stránce fotokoutek s okamžitým tiskem fotek.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: ateliér, AZ-fotosluzby.eu, fotokoutek


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.