Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek na maturák to jsou nezapomenutelné zážitky

Také se vám nezadržitelným tempem blíží maturitní plesy a večírky? Stále přemýšlíte, jak dodat svému vysněnému večeru pořádnou šťávu? Chcete, aby se stal váš maturitní ples nezapomenutelnou akcí? Pořiďte si fotokoutek na maturitní ples, třeba i s klíčovacím plátnem.

Fotokoutek na maturitní ples se stal doslova hitem poslední doby. Fotokoutek nesmí chybět na žádné party, společenské akci, večírku. Proč by měl fotokoutek na maturák chybět právě na vašem maturitním plese?

Fotokoutek na maturák

Už jste si objednali fotokoutek na maturitní ples?

Fotokoutek na maturitní ples je vlastně mobilním fotoateliérem, v němž vám profesionální fotografové z AZ-fotosluzby.eu během pár minut vytvoří nezapomenutelné fotografie. Rekvizity, doplňky a kostýmy jsou u fotokoutku na maturák samozřejmostí, a to znamená, že se zaručeně pobavíte a odnesete si domů výjimečné fotografie.

Jednoduchá příprava, příjemní a profesionální fotografové, bleskurychlý tisk fotografií, množství rekvizit, provoz fotokoutku ZDARMA… to jsou výhody, které vám fotokoutek na maturák nabízí.

Fotokoutek na párty

 

Není pozadí jako pozadí

Fotokoutek na maturák od AZ-fotosluzby.eu vám navíc nabízí neobyčejnou vychytávku, kterou, jen tak někde neuvidíte. A sice zelené klíčovací plátno, starající se o výjimečné pozadí vašich fotografií. Jak mávnutím kouzelného proutku se stanete hvězdami rockového koncertu, vesmírnými kovboji, africkými dobrodruhy nebo piráty. Díky moderní digitální technice jsme schopni splnit jakékoliv vaše přání.

Fotokoutek na maturák

Fotokoutek na maturitní ples prostě nesmí chybět na vaší vysněné události. Zažijte jedinečný rozměr fotografování a zábavy s AZ-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování, fotokoutek, maturitní ples, novinka


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.