Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotokoutek na festivalu Natruc 2016

Přátelé je to potvrzené. Uvidíme se s vámi už 6. srpna 2016 na festivalu Natruc 2016. Takže to společně v našem FOTOKOUTKU naplno rozjedeme. Hledejte modrobílý stánek AZ-fotosluzby.eu 

Co je to vlastně FOTOKOUTEK?

Aha jasně, co to je fotokoutek, proč se hodí na vaší akci? Jde vlastně o takový mobilní fotoateliér, kde Vás vyfotíme. Nemusíte se bát máme spousty rekvizit a navedeme vás, jaké emoce do fotografie vyjádřit, takže fotka nebude nudná. Je to snadné a hlavně zábavné! Fotografii samozřejmě IHNED vytiskneme za drobný poplatek. Vždy něco navíc! Za odvahu v našem fotokoutku AZ-fotosluzby.eu dostanete originální placku na tričko a to zadarmo. Můžete si vybrat ze tří pozadí: šedo-hnědé, černé, modré. Po dohodě jsme schopni zajistit jakékoli.

 

Fotokoutek AZ-fotosluzby.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: festival, fotokoutek


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.