Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotografování svatby za cenu, jakou chcete?

Máte konkrétní představu o tom, jaké služby potřebujete od svatebního fotografa? Přáli byste si, aby focení svateb bylo uzpůsobeno zákazníkovi na míru? S novou službou svatebních foto balíčků si můžete nastavit přesně to, po čem toužíte.

Internetové stránky www.fotografnasvatbu.eu vnášejí revoluci do fotografování svateb. Nyní si už nebudete muset vybírat z přednastavených cenových balíčků, ale můžete si sami naplánovat cenu za focení vaší svatby.

Jak to funguje? Nastavení je velice jednoduché a intuitivní. Na pohyblivé liště si zvolíte přesnou dobu focení, počet snímků a počet upravených snímků. Na základě vámi vybraných parametrů se okamžitě dozvíte konečnou cenu fotografování svatby.

Kromě tohoto zlepšení můžete využít i naši novinku v podobě svatebního fotokoutku nebo profesionálního kameramana na svatbu. Sledujte internetové stránky www.az-fotosluzby.eu a www.fotografnasvatbu.eu


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování svatby, fotokoutek, foto služby, svatba, svatební fotografie, svatební video


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.