Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotografování svatby podle vašich představ i finančních možností

Fotografování svatby by mělo odpovídat představám svatebčanů. Svatba je výjimečný den, na který si určitě chceme uchovat vzpomínky na celý život, abychom se k nim i po několika letech mohli stále s úsměvem vracet. I když si přejeme získat vzpomínku v podobě profesionálních a krásných fotek, nechceme, aby pozvání svatebního fotografa zruinovalo náš finanční rozpočet.

Fotografování svatby nemusí stát ranec

Určitě se shodneme na tom, že svatba jako celek je finančně náročná záležitost. V dnešní době všechno něco stojí a veselka rozhodně není zadarmo. Není se proto čemu divit, že se při plánování svatby snažíme hledat co možná nejlevnější alternativy. Jednou z nejnákladnějších položek bývá právě fotografování svatby, které může stát i několik tisíc - záleží samozřejmě na tom, koho si na svatbu pozvete, jakou úroveň vám fotograf dokáže nabídnout a jak dlouhé focení od něho budete požadovat. 

Vyberte si sami, co vlastně chcete

Fotografování svatby je pro fotografy z AZ-fotoslužby koníčkem i zábavou. Proto svým zákazníkům nabízí možnost volby. Záleží tedy jen na zákazníkovi, jaký balíček focení svatby si vybere. Jednotlivé balíčky se liší počtem hodin, které s vámi fotograf stráví, nejméně se jedná o 45 minut, nejvíce pak 10 hodin. Další rozdíly se týkají počtu fotografí, které od fotografa získáte, balíčky se liší samozřejmě i cenou. Velice oblíbený a hojně žádaný je balíček individual, kdy si zákazník může sám libovolně nastavit, co od fotografa očekává - zároveň tak zjistí, kolik ho to bude stát, takže si fotografování svatby může přizpůsobit i svým finančním možnostem.

Fotografování svatby

 

Fotokoutek na svatbu je zdarma

Pomineme-li mnohdy napnutý finanční rozpočet, určitě si svou svatbu chcete užít a přejete si, aby si jí stejně užili i vaši hosté. Na svatbě by vám určitě neměl chybět fotokoutek, který je stále oblíbenější a co víc - je zadarmo. Tato služba nic nestojí, jediné, za co si budete platit, jsou vytištěné fotografie, které získáte přímo na místě, takže na ně nemusíte čekat. Focení ve fotkoutku je zábava pro malé i velké, takže i vaše hosty zaručeně nadchne. 

 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie, tisk fotografií


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.