Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotografování svatby aneb jak vybrat správného fotografa

Nevíte, podle čeho vybírat fotografy na focení vaší vysněné svatby? Chtěli byste svatbu i s fotografováním v ateliéru? Jak a kde vlastně hledat kvalitní fotografy?

Je jasné, že fotografováním svatby získáváte trvalou vzpomínku na váš krásný svatební den. I proto byste měli vědět, jak nalézt toho nejlepšího fotografa.  

Dejte na reference – každý dobrý fotograf by měl mít své porfolio neboli výběr referenčních fotografií z fotografování svateb, maturitních plesů či z focení v ateliéru, na tablo nebo do kalendářů. Samotné reference ve formě komentářů a diskuzí na internetových stránkách či sociálních sítích jsou zrcadlem úspěchu či neúspěchu každého fotografa.

Ptejte se – svatební focení bude jedinečné pouze tehdy, když si s fotografem přesně domluvíte, co od tohoto zachycení vzpomínek očekáváte


Jen dokonalé fotografické zařízení vám výjimečnou fotografii nezařídí – i zde záleží na komunikaci. Přesto, že by měl váš fotograf kvalitní tělo fotoaparátu, plně vybavenou brašnu s příslušenstvím, několik externích blesků a objektivů fotky nebudou dobré, když nedokáže zachytit emoce a přirozenou krásu.

My přirozenou krásu i sílu emocí zachytit dokážeme. Fotíme svatby, ale také zvládáme focení plesů, kalendářů i dalších akcí. Nezalekneme se ani fotografování na tablo či focení v ateliéru. Naše porfolio a galerii snímků naleznete na internetových stránkách www.az-fotosluzby.eu


Svatební portrétová fotografie


Budoucím novomanželům navíc nabízíme zajímavé slevové akce pro fotografování jejich svatby.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: focení, foto služby, svatba


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.