Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotografování svatby a cena - kolik jste ochotni zaplatit za kvalitu?

Fotografování svatby je neodmyslitelnou položkou na seznamu. Zároveň bývá i položkou nejdražší. Cena za fotografování svatby je věc, kterou budoucí novomanželé hodně řeší, nad kterou diskutují a kterou pečlivě promýšlí. A co vy? Kolik jste ochotni zaplatit za kvalitu?

Na fotografování svatby se nevyplatí šetřit

Fotografování svatby je zpravidla jednou z prvních věcí, kterou je potřeba zajistit s předstihem. Dobrých a profesionálních svatebních fotografů není tolik, jak se možná na první pohled zdá - ne každý, kdo drží fotoaparát v ruce a považuje se za fofografa, totiž skutečným fotografem je. 

Zároveň je to věc, na které se nevyplatí šetřit. Svatbě předchází mnohdy i několik měsíců příprav a plánování, novomanželé si přejí, aby všechno bylo naprosto perfektní a celý den probíhal přesně podle plánu, jenže zpravidla tento den uteče rychleji nežli voda a než se novomanželé i jejich hosté nadějí, najednou je po všem. Nebýt fotografií, některé vzpomínky by mohly po určité době vyprchat. A to by byla škoda.

Chtějte to nejlepší, děláte to pro sebe

Možná i vy v tuto chvíli fotografování svatby řešíte. Možná přemýšlíte, kolik jste ochotni investovat peněz do člověka, který s vámi stráví jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě. Plánujete, počítáte, rozmýšlíte. Pokud jde o fotografa na svatbu, chtějte jen to nejlepší, děláte to pro sebe a pro své vzpomínky. Nechte si svůj den nafotit někým, kdo nedrží v ruce fotoaparát poprvé, kdo ovládá jeho funkce a kdo umí pracovat nejen s technikou, ale i s lidmi. Chtějte kvalitu, která se vyplatí.

Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje

Fotografování svatby není nejlevnější záležitostí. Zvláště pak v případě, kdy chcete kvalitu a nikoli kvantitu. I přesto si ale můžete vybírat a fotografování svatby tak naprosto přizpůsobit nejen svým představám, ale i finančním možnostem. Zajímejte se o cenovou nabídku a vybírejte podle toho, co si můžete dovolit. 

Fotografování svatby vás nemusí zruinovat. Myslete však na to, že to budou právě vaše svatební fotografie, ke kterým se budete ještě po letech vracet a díky kterým si budete moci kdykoli připomenout, jak úžasný váš svatební den byl. Vzpomínky v paměti možná časem začnou blednout, fotografie však napořád zůstanou krásné a živé.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování, fotografování svatby, fotografujeme, foto služby, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.