Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotografování maturitních plesů můžete řešit i rok dopředu

Fotografování maturitních plesů je věc, kterou můžete řešit s předstihem. Jednu plesovou sezonu máme v tomto čase již skoro za sebou, což ale neznamená, že pokud zrovna vás maturitní ples čeká příští rok, nemůžete si fotografa na svůj výjimečný večer zajistit dostatečně dopředu. Ne nadarmo se říká: "kdo dřív přijde, ten dřív bere" !

Čeká vás příští rok maturitní ples? 

Budete v příštím školním roce v maturitním ročníku? V tom případě si můžete fotografa na maturitní ples zajistit třeba i rok dopředu. V tomto oboru je opravdu šikovných fotografů málo a maturitních tříd během jediného roku naopak strašně moc. Tato nerovnice následně vede k tomu, že ti nejlepší z nejlepších jsou velmi rychle zamluveni a kdo zaváhá, je poté donucen vybírat mezi těmi, jež třeba nedosahují takové kvality. A to je škoda, ne?

Proč fotografa vybírat s předstihem?

Maturitní ples každého z nás čeká zpravidla jen jednou za život. Je to výjimečný večer, který ale uteče doslova jako voda. Ani nestačíte mrknout a několik měsíců pečlivého plánování, domlouvání a vymýšlení bude rázem za vámi, doslova jako na lusknutí prstu. Proto by mělo být vaším cílem uchovat si na tento večer krásné vzpomínky prostřednictvím fotografií, které vám pokaždé připomenou důležité i ty méně důležité chvíle a okamžiky, jež by rozhodně neměly být zapomenuty. 

Jen profesionální fotograf vám dokáže nabídnout to nejlepší. Jeho fotografie budou nádherně ostré, nestane se, že byste dostali do rukou rozmazané snímky, navíc si dokáže poradit s dispozicí obrazu a nedělá mu problém zachytit i takové chvíle, které třeba trvají jen zlomek vteřinky. 

Maturitní ples

Vybírejte pečlivě a nic neuspěchejte

Fotografa na svůj maturitní ples vybírejte pečlivě. I když těch skutečně šikovných není zrovna moc a vy tak můžete nabýt dojmu, že čím dříve po nějakém "sáhnete", tím lépe, neměli byste svůj výběr zbytečně uspěchat. Prohlédněte si portfolio fotografií, udělejte si přehled o ceně pomocí ceníku a klidně si s fotografem sjednejte osobní schůzku, i ta vám může hodně pomoci s rozhodováním. 


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, focení, fotografování


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.