Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotografování kalendářů je důkazem profesionality fotografa

Ať už se jedná o slavný kalendář Pirelli nebo o kalendář sportovního klubu či přírodních krás, vždy je nejenom vizitkou objednatele, ale především fotografa. I proto je focení kalendářů třešničkou na dortu každého fotografa.

Nesmírně důležitý je výběr lokality pro focení. Fotografování probíhá v exteriérech i inetriérech. Může se fotit atraktivní styl Boudoir či jný to už je věc domluvy. Rozhodně je potřeba se na takovéto fotografování důkladně připravit.Ideálně si vybrat 13 různých lokací a určit si zda-li fotky situovat na výšku či šířku. Focení kalendáře se snadno řekne ovšem to znamená, rezervovat si v diáři dostatečný prostor, domluvit se na spolupráci s vizážistkou, grafikem zajistit kvalitního fotografa včetně aistentů, kteří připraví nezbytné foto příslušenství (stativy, stojany, softboxy či deštníky).

 focení kalendářů

Naneštěstí, pokud zvolíte focení kalendářů s AZ-fotoslužby, tak vám tyto starosti odpadnou. O vše se postarají páni kluci fotografové.

 

U AZ-fotoslužby jsou odborníci se zkušenostmi s focením v ateliéru, fotografováním na tablo a focením maturitních plesů dobře ví, že fotografování kalendářů musí být naprosto profesionální, i protože následná postprodukce bude pouhým doladěním detailů a maličkostí.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, Boudoir, focení, focení kalendáře, fotografujeme, foto služby, full frame


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.