Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotograf na svatbu - profesionál nebo amatér?

Fotograf na svatbu je jednou z nejdůležitějších položek na svatebním seznamu. Jeho přítomnost v tento důležitý den dává novomanželům jistotu, že jim neunikne jediná vzpomínka ani okamžik, který by si chtěli i po několika letech živě pamatovat. Nabízí se otázka, zda stačí amatérský fotograf na svatbu, nebo jestli je rozumnější investovat do zkušeností a praxe profesionála?!

Kvalita nebo kvantita?

Možná i vy plánujete svou svatbu a právě jste se dostali k otázce, zda oslovíte amatéra nebo profesionála. Dáváte si dohromady pro a proti a snažíte se přijít na nejlepší možné řešení. Zatímco amatérský fotograf na svatbu nabízí levné fotografie a cenově dostupné služby, což se může na první pohled zdát velmi lákavé, profesionální fotograf se zase prezentuje svými zkušenostmi a praxí, byť za vyšší cenu. Na vás spočívá rozhodnutí, jestli je pro vás důležitější kvalita nebo kvantita.

Památka na celý život

Uvědomte si, že svatební fotografie jsou památkou na celý život. Až se na ně budete třeba za deset nebo patnáct let dívat, určitě si nebudete chtít vyčítat, že vám tenkrát bylo líto investovat peníze do kvality a profesionálního přístupu. Fotografové z AZ-fotosluzby.eu jsou profesionálové jak se patří, ale stále stojí nohama pevně na zemi. Nabízí individuální přístup a výběr z několika cenových balíčků - nejoblíbenější je varianta Individual, u které si můžete sami navolit, jaké služby chcete.

Profesionální fotograf na svatbu

Investice se vyplatí

Kvalitní fotografie, možnost nastavit si libovolné služby, profesionální přístup a zkušenosti, které jsou k nezaplacení - to všechno získáte v případě, kdy se rozhodnete pro profesionálního fotografa na svatbu. Každý fotograf, který za něco stojí, se může prezentovat portfoliem fotografií, díky kterým si uděláte představu o kvalitě jeho práce. Fotky vám jasně napoví, jestli se jedná o profesionála, který svou práci miluje, nebo o amatéra, kterému jde jen o zisk.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.