Články, BLOG, AZ-fotosluzby.eu

Fotograf na svatbu je investice, která se vyplatí

Fotograf na svatbu je jednou z položek ve svatebním finančním rozpočtu. Zároveň je to jedna z věcí, na které se rozhodně nevyplatí šetřit. Svatba je událost, která si zaslouží jistou úroveň. Pokud si chcete svůj velký den uchovat nejen ve vzpomínkách, ale i na fotkách, měli byste se dobře zamyslet nad tím, který fotograf na svatbu vám dokáže nabídnout to nejlepší.

Fofograf na svatbu je investice

Fotograf na svatbu je jedna z prvních věcí, které hned po termínu a místu svatby svatebčané řeší. V dnešní době si každý druhý člověk s foťákem v ruce myslí, že je profesionální fotograf na svatbu jen proto, že dokáže ve vhodný okamžik stisknout spoušť. To ale rozhodně nestačí. Ve skutečnosti toho fotograf na svatbu musí umět daleko více.

  • musí dokonale ovládat svůj foťák
  • musí ho to bavit
  • musí se umět vžít do atmosféry
  • musí správně vycítit okamžik, kdy stisknout spoušť
  • musí umět komunikovat se svatebčany
  • musí umět naslouchat
  • musí vypozorovat vhodný úhel i světlo

Fotograf na svatbu je investice!

Drahý fotograf na svatbu není automaticky ten nejlepší

Mnoho lidí se drží představy, že co je drahé, je automaticky nejlepší. Ne vždy je tomu skutečně tak. Cena fotografa musí odpovídat jeho kvalitám. Vždy chtějte vidět ukázku fotografovy práce, ideálně nějaké portfolio, které slouží jako prezentace jeho tvorby. Podle fotek poznáte nejen kvalitu, ale i styl focení. Nemá cenu platit tisíce fotografovi, jehož fotky nestojí za nic. Stejně tak byste si neměli vybírat fotografa, jehož styl focení vám nesedí, nelíbí se vám a nechcete mít v tomto duchu zachycený váš důležitý den. Profesionální fotograf na svatbu vám umí udělat nabídku. V ideálním případě vám může nabídnout vícero možností, ukázat cenové balíčky, ze kterých můžete vybírat. 

Nevyplatí se šetřit, ale rozmýšlet

Jak samotný název vypovídá, fotograf na svatbu je investice, na které se nevyplatí šetřit. Nicméně na druhou stranu není rozumné vybírat bez rozmyslu nebo ve snaze uškudlit peníze vybrat špatně a ve finále cítit zklamání nad nevydařenými fotkami. V AZ-fotosluzby.eu moc dobře vědí, že cena musí odpovídat odvedené práci. Podívejte se na jejich tvorbu i nabídku služeb a z balíčků si vyberte takový, který vám padne jako ulitý.


Líbí se Ti náš článek? Sdílej ho mezi přátelé!

TAGY: AZ-fotosluzby.eu, fotografování svatby, reference, svatba, svatební fotografie


Fotografujeme svatby, maturitní plesy, reportáže po celé České republice. Fotografování svatby nás baví a to se na fotkách pozná. Focení maturitních plesů je radost. Chcete mít nevšední svatbu, využijte náš svatební fotkoutek. Svatební fotokoutek parádně rozproudí zábavu. Fotograf na ples Hradec Králové, fotograf na ples Pardubice, fotograf na svatbu Rychnov nad Kněžnou, svatební fotograf Litomyšl. Fotokoutek se báječně hodí i na ples. Plesový fotograf i fotokoutek.